Екскурсія на Львівську пивоварню

В рамках проекту “Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду” Jean Monnet Modules представники команди  проекту разом зі студентами-логістами  відвідали Львівську пивоварню.

Львівська пивоварня була заснована монахами у 1715 році на прохання графа Станіслава Потоцького. І з того часу підприємство є символом Львова, а пивоварню називають обличчям міста, яке гідно представляло Львів на всіх етапах його розвитку.

Співпраця пивоварні з BBH Україна розпочалася в 1999 році. З цього моменту для Львівської пивоварні почався новий етап розвитку: в модернізацію заводу було інвестовано більше 35 млн. доларів США. Також постійно вдосконалюється технологія пивоваріння, якість продукції приводиться у відповідність з найвищими світовими стандартами.

Потужність Львівського пивоварного заводу складає 231 млн. літрів на рік. Кількість працівників на заводі – 321 особа.

У 2004 році Львівська пивоварня отримала сертифікат на відповідність інтегрованої системи менеджменту та охорони навколишнього середовища міжнародним стандартам ISO 9001:2000 та ISO 1996.

2005 рік для Львівської пивоварні був ювілейним: найдавнішому пивоварному підприємству виповнилося 290 років. До ювілею на підприємстві було відкрито перший в Україні Музей пивоваріння.

На Львівській пивоварні випускається пиво та безалкогольні напої таких брендів: Славутич, Львівське, Арсенал, Хмільне, Балтика, Zatecky Gus, Квас Тарас, Розмай лісовий.

Студентам приділили достатньо часу,  протягом  екскурсії розповіли про логістичні та виробничі процеси, які забезпечують безперервну присутність продукції у торговельних мережах, про принципи роботи компанії, особливості складування і транспортування тощо. Також продемонстрували особливості виробничого процесу пивоваріння, ознайомили на практиці з можливостями  його оптимізації.