ЕКСКУРСІЯ НА ЛОГІСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАХІД РЕСУРС»

Студенти-логісти та провідні викладачі кафедри маркетингу і логістики Хтей Наталія Іванівна і Кобилюх Оксана Ярославівна відвідали та ознайомились з роботою логістичного комплексу «Захід ресурс».

  Перший в Україні унікальний Логістичний комплекс «Захід ресурс» відкрито 1 грудня 2010 року, який займає 40 га площі.    ТзОВ Логістична компанія «Захід ресурс» знаходиться за адресою: 81500, Україна Львівська область, м. Городок, вул. Львівська, 659а.

  Унікальність Логістичного центру «Захід ресурс» полягає насамперед у його відповідності усім сучасним світовим стандартам щодо розташування та забезпечення ефективного функціонування підрозділів митного органу, які здійснюють митний контроль.

  Логістичний комплекс, на території якого  розташовані складські  корпуси класу «А»  Митно-ліцензійний склад та Склад тимчасового зберігання,  одночасно є пунктом функціонування підрозділів митного контролю та оформлення для суб’єктів, що здійснюють зовнішньоекономічну  діяльність з країнами світу та Євросоюзу.

Митне оформлення вантажів, митно-брокерські послуги;

–    консультаційне обслуговування з питань застосування митного законодавства;

–    електронне декларування;

–    консультування та супровід складання експортно-імпортних контрактів та ведення зовнішньоекономічної діяльності;

–    акредитація суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності на Львівській митниці;

–    організація та супровід митного оформлення вантажів, класифікація товарів та попереднє визначення їх митної вартості;

–     підготовка всіх типів вантажних митних декларацій;

–    оформлення необхідних для митного оформлення документів (Carnet-TIR, CMR, і т.п.).

–    зважування транспортного засобу з вантажем, вибіркове переважування вантажних місць на вагах;

–    надання рамп для проходження митних процедур, пов’язаних з імпортом, експортом та транзитним переміщенням вантажів;

–    послуги кваліфікованих комірників, навантажувальної техніки.

  Логістична Компанія надає також комплекс послуг щодо декларування, зберігання,  оформлення та складування товарів (вантажів), які перебувають під митним контролем.

  На території ТзОВ “Логістична компанія “Захід Ресурс”” функціонує відповідним чином облаштоване складське приміщення загальною площею 372.5 м. кв. призначене для зберігання товару під митним контролем. У відповідності із наказом Львівської митниці від 29.08.2015 №615, отримано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу ВІДКРИТОГО ТИПУ в зоні діяльності Львівської митниці.

 Подяка за проведення екскурсії  – Михайлику Назарію Івановичу

фото заходу…

20151103_120455 20151103_120518 20151103_132230 20151103_132259

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь