Координаційна зустріч переможців програми Жана Моне у Брюсселі

Координаторка проекту “Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду” Jean Monnet Modules Erasmus+  доцент кафедра Маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” Наталія Гайванович взяла участь у конференції для координаторів проектів Erasmus Jean Monnet Module у Брюсселі (Бельгія). На заході були присутніми понад 300 учасників з усього світу.

У понеділок 18 листопада відбулася Jean Monnet Activities – Coordinator’s Conference Kick-off meeting, на якій спікери – представники Виконавчої агенції з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури Єврокомісії (ЕАСЕА) презентували основні умови, вимоги для реалізації проектів (програма за посиланням https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/event/jean-monnet-kick-off-meeting-november-2019_en?fbclid=IwAR1YCj1LNkTh6kXavaZcXoqpWZZYoW_iz42BKO-C8Mn9L-ZGTX0_Rp_whzg).

Під час інтерактивної сесії було налагоджено корисні контакти з іншими університетами, які проводять дослідження у сфері логістичного управління ланцюгами поставок та коротко представлено суть проектів-переможців, зокрема модуль кафедри Маркетингу і логістики “Logistics and Supply Chain Management: dissemination of European experience”.

19 листопада відбулася ювілейна 30-та зустріч координаторів програми Jean Monnet “Європейські студії в цифрову епоху”, де обговорювалися нові можливості та виклики при організації роботи зі студентами в умовах діджиталізації навчального процесу.