Участь у International Erasmus+ Week in Ukraine

Учасники проекту “Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду” Jean Monnet Modules доценти Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” Наталія Гайванович та Олена Похильченко  відвідали тиждень Еразмус+ в Україні. Тиждень був дуже насичений та наповнений практичним досвідом реалізації проектів National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team за напрямом #JeanMonnet

Учасники заходу дізналися про обміни, навчання, практику, викладання, стажування та підвищення кваліфікації (для студентів, випускників та працівників закладів вищої освіти).

Ключові особи команди Еразмус-офісу в Україні – Петро Крайнік та Світлана Шитікова поділилися із цьогорічними переможцями практичними порадами та рекомендаціями щодо менеджменту, правил візуалізації і звітності.
Після їх виступу багато складних речей набули більш простих форм!

Надзвичайно корисними також були виступи координаторів вже успішно реалізованих проектів – Ігора Якименка та Оксани Головко-Гавришевої, а також Марії Несторової та Марини Веди. Своїм успіхом та позитивним настроєм вони зуміли створити в аудиторії атмосферу впевненості та налаштованості на успіх реалізаторів нових проектів.

Дякуємо щиро за участь в International Erasmus+ Week in Ukraine !