Дошка пошани

Ярема Назарій (студент 4 курсу спец. “Логістика”) 29 березня 2018 р. зайняв 3-тє місце  у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальності “Логістика”, відбувся на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.
ВІТАЄМО!

 

Мастеляк Лілія (студентка 4 курсу спеціальності “Маркетинг”)
була нагороджена обласною премією облдержадміністрації та обласної ради для обдарованих студентів ВНЗ у розмірі 5140 грн
відповідно до наказу № 4852-4-03 від 14.11.2017 р.

Щиро вітаємо із заслуженою нагородою та пишаємось!

 

 

1

Щиро вітаємо Карпович Анну ( студентку 1 курсу магістратури за спеціальністю «Логістика»), яка посіла почесне 2-е місце та отримала грошову винагороду 5000 гривень у Всеукраїнському конкурсі «Логістика майбутнього. Моя модель 5PL-провайдера в Україні»
Також, за результатами конкурсу, логістична компанія «ЗАММЛЕР-Україна» запросила Анну на співбесіду для подальшого працевлаштування.

 

 

2

Одна із дипломованих призерів Всеукраїнської студентської олімпіади з маркетингу: розум і краса – Сушко Христина

 

 

 

3

Приїхали в Хмельницький на молодіжний конкурс маркетингових проектів за перемогою в номінації “Відеоролик на соціальну тематику”. І ПЕРЕМОГЛИ! Вітаємо Добрянську Юлію, Сушко Христину, Чапран Юліану, Кокошко Тетяну та Фігуна Андрія!

 

 

4

 

Наші логісти Задорожна Наталія, Данильців Ольга, Питак Христина, Брень Ольга та Романус Ірина показали достойний результат – перше командне місце на Всеукраїнській олімпіаді з логістики!

 

 

5

 

Ось ця “міс скромність” Софія Юрченко, голова нашого студентського наукового кола стала переможцем конкурсу наукових робіт з маркетингу, що проводився в Харкові

 

 

 

6

Наші студенти-логісти Задорожна Наталія, Данильців Ольга, Брень Ольга, Гладкевич Юлія та Ганусяк Мар’яна серед переможців бізнес-чемпіонату у форматі ділової гри «Business Development Game» (розробник – компанія Diamond FMS BV). Спільне фото з завідувачем кафедри Крикавським Євгеном Васильовичем.

 

 

8

Призери (ІІ місце) Всеукраїнської олімпіади з логістики студентки кафедри (зліва направо): Панкевич Анастасія (бакалавр), Мельник Галина (магістр) і Вишньовська Христина (магістр). Олімпіада проводилась в Донецьку (Донецький державний університет управління).
В променях слави “гріються” зав. кафедри д.е.н., проф. Крикавський Є.В. та к.е.н., доцент кафедри Чорнописька Н.В.

 

7

Неодноразова переможиця/призер студентських конференцій та конкурсів/олімпіад з логістики магістрантка кафедри МЛ Вишньовська Христина

 

 

 

 

дошка пошани

На Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт “Молодь опановує маркетинг” (організатор: Українська асоціація маркетингу) наша тендітна майбутня магістр з маркетингу Вікторія Пилипенко показала усім свою силу: завоювала друге місце (наук. керівник – доц. Наталія Косар). Вітаємо, пишаємось!

 

Залишити відповідь