Основні умови вступу 2021

Такі важливі дні в житті майбутніх студентів!

Фахові випробування тривають..

Дорогі абітурієнти, запрошуємо стати бакалаврами

і магістрами на кафедрі маркетингу і логістики!

Подаємо важливі умови і терміни.

Обирайте цікаві можливості і вже зовсім скоро – зустрінемося на навчанні !

Умови вступу в магістратуру на спеціальність “Маркетинг” або “Логістика”:

• наявність ступеня бакалавра (вступати можна при наявності диплома бакалавра з будь-якої спеціальності);
• наявність сертифікату ЗНО з іноземної мови;
• успішне складання існиту за спеціальністю безпосередньо в Інституті економіки і менеджменту, на кафедрі Маркетингу і логістики.

Шановні вступники до магістратури!

Щиро запрошуємо поглибити знання, продовжуючи навчання у сфері Маркетингу чи Логістики, або це буде вивчення нової для вас спеціалізації !

Реєстрація на Єдиний вступний іспит та Єдине фахове вступне випробування (ЗНО) для вступників у магістратуру розпочалась о 9:00 11 травня та закінчується о 18:00 03 червня 2021 року. Реєстрація обовязкова для можливості вступу, але не зобов’язує вас здавати іспит у разі, коли змінились плани.

Приймальна комісія Національного університету Львівська політехнікаінформує, що для реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО) вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), складати додаткові вступні випробування у формі співбесіди НЕ ПОТРІБНО!

Вам, як вступнику на Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” у встановлені терміни потрібно надіслати на електронну адресу Приймальної комісії entrance@lpnu.ua та обов’язково продублювати на електронну адресу magistr.zno.ml@gmail.com скановані копії (фотокопії) таких документів:
• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка:;
• документа, що посвідчує особу;
• облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
• документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
• медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
• фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника ;
• довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання). У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ.

📧 У темі листа, будь ласка, обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

🎯 Бажаємо успішних реєстрації та іспиту!

Звертайтеся, якщо виникають питання. Ознайомлюйтеся із життям кафедри на нашій сторінці та сайті.

Враження студентів:https://www.facebook.com/ml.nulp/posts/3397721380257412

До зустрічі!

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021

Контактні особи:
Косар Н.С. +380982471344 (Маркетинг)
Глинський Н. Ю. +380677881688 (Viber) (Маркетинг)
Чорнописька Н.В. +380667158789 (Viber) (Логістика)