ЕКСКУРСІЯ НА ЛЬВІВСЬКУ ПИВОВАРНЮ

 Студенти кафедри маркетингу і логістики побували на Львівській пивоварні. Львівська пивоварня була заснована монахами у 1715 році на прохання графа Станіслава Потоцького. І з того часу підприємство є символом Львова, а пивоварню називають обличчям міста, яке гідно представляло Львів на всіх етапах його розвитку.

  Співпраця пивоварні з BBH Україна розпочалася в 1999 році. З цього моменту для Львівської пивоварні почався новий етап розвитку: в модернізацію заводу було інвестовано більше 35 млн. доларів США. Також постійно вдосконалюється технологія пивоваріння, якість продукції приводиться у відповідність з найвищими світовими стандартами.

  Потужність Львівського пивоварного заводу складає 231 млн. літрів на рік. Кількість працівників на заводі – 321 особа.

  У 2004 році Львівська пивоварня отримала сертифікат на відповідність інтегрованої системи менеджменту та охорони навколишнього середовища міжнародним стандартам ISO 9001:2000 та ISO 1996.

2005 рік для Львівської пивоварні був ювілейним: найдавнішому пивоварному підприємству виповнилося 290 років. До ювілею на підприємстві було відкрито перший в Україні Музей пивоваріння.

На Львівській пивоварні випускається пиво та безалкогольні напої таких брендів: Славутич, Львівське, Арсенал, Хмільне, Балтика, Zatecky Gus, Квас Тарас, Розмай лісовий.

 

Особлива подяка за проведення екскурсії:

  1. Провідному спеціалісту з персоналу Снежинській О.М.
  2. Майстру складського господарства Добрянському Р.Р.

фото заходу…

пивоварня пивоварня1 пивоварня2