БЛОГ Крикавського Є.В.

 

Про актуальність ЕКО-ініціатив у Львівській Політехніці

На зміну Кіотському протоколу прийшла Паризька кліматична угода. Стало модно говорити про сталий розвиток не тільки в середовищі науковців та ЗМІ, але і поволі йде дифузія до ширших мас населення. Частина свідомих громадян задумуються над перспективою здоров’я планети, здоров’я суспільства та власного здоров’я. І ця частина, хоч помірно та нерівномірно географічно, але невпинно прогресує. Вочевидь, часто це трансформується у вимір людських цінностей. І як тут не застосовувати крилату фразу глобалізації: «Думай глобально, але дій локально».

12/11/2017


Наскільки “цифровими” ми стали?

Традиційна і цифрова економіка – скільки тої, а скільки тої? Яка динаміка структури? Ці питання хвилюють багатьох, зокрема, освітян, бо надаємо компетенції, демографію, бо прогнозуємо попит на професії і т.д.

Поширення цифрової економіки створює сприйняття багатьох речей як належних, граничних безплатним.

5/11/2017


 

Роздуми, навіяні відвідуванням Міжнародного економічного форуму 

Дорогі друзі та колеги, xочу поділитись з Вами своїми роздумами, навіяними відвідуванням Міжнародного економічного форуму. Два дні Міжнародного економічного форуму у Львові – це вже історія!  Другий день було присвячено обговоренню експортної стратегії Львівщини. Дуже сильна динаміка зростання, але ще б базу хоч би на порядок збільшити і тоді є надія, що це може бути надовго!

28/10/2017