Підсумки XIV-ї міжнародної науково-практичної конференції “Маркетинг і логістика в системі менеджменту”

Автор | 01/11/2022

Дякуємо учасникам, шановним науковцям, які після вітальних слів гостей та виступу завідувача кафедри МЛ професора Крикавського Є.В., представили свої теми на XIV-й міжнародній науково-практичній конференції “Маркетинг і логістика в системі менеджменту”!

Надзвичайно важливо окреслити основні тенденції та умови, в яких перебувають різні галузі на сьогодні та шукати оптимальні рішення.
Колеги досліджують цікаві інструменти маркетингу і логістики, з тезами ви зможете ознайомитися у збірнику.

З науковими доповідями виступили:
Віктор Я. – доктор габ., професор, завідувач кафедри маркетингу Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)
Шульце Л. – доктор-інженер, професор Ганноверського університету ім. В. Лейбніца (м. Ганновер, Німеччина)
Федорченко А.В. – д.е.н., професор. завідувач кафедри маркетингу ім. А.Ф. Павленка Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана
Григорак М.Ю. – д.е.н., професор, професор Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
Хадріан П. – доктор габ., професор, професор кафедри маркетингу Краківського економічного університету (м. Краків, Польща)
Лі Л. – професор, доктор-інженер, Вища технічна школа Оствестфален-Ліппе, Університет прикладних наук і мистецтв (м. Лемго, Німеччина)
Решетілова Т.Б. – д.е.н., професор, професор кафедри маркетингу і міжнародного підприємництва Дніпровського національного університету ім. О. Гончара
Ковальчук С.В. – д.е.н., професор, Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут
Нич-Войтан С. – доктор наук, директор департаменту управління персоналом «Lufthansa Global Business Services»
Антоновіч М. – доктор габ., професор кафедри маркетингу Академії ім. Леона Козьмінського (м. Варшава, Польща)
Стець О.М. – к.е.н., доцент кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка», консультант з стратегічного маркетингу та брендингу
Мних О.Б. – д.е.н., професор, професор кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка»
Бочко О.Ю. – д.е.н., професор, професор кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка»
Чорнописька Н.В. – к.е.н., доцент, доцент кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка»
Дейнега І.О. – д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки та управління бізнесом Рівненського державного гуманітарного університету
Глинський Н.Ю. – к.е.н., доцент, доцент кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка»
Касян С. Я. – к.е.н., доцент, завідувач кафедри маркетингу Національного ТУ «Дніпровська політехніка».
Кшиштоф Вірвіцький – інженер, аспірант, Познанська Політехніка (м. Познань, Польща).
Когут Віталій – аспірант каф. маркетингу і логістики НУЛП.
Дякуємо за слова підтримки Гікмату Гасанову – члену програмного комітету, заст. директора компанії “Інтеренерго” (Баку, Азербайджан).

Щиро усім дякуємо за участь і співпрацю від імені зав. каф. Крикавського Є.В., організаторів та колективу кафедри!
Бажаємо вам, колеги, наукових здобутків і перемоги!
До зустрічі! Слава Україні!

Відео з конференції доступне на Youtube-каналі кафедри:

Відео з конференції