Програму кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” акредитовано Національним агенством із забезпечення якості освіти з визначенням “зразкова”!

Автор | 28/06/2022

Шановні колеги і студенти!
Відбулося завершення процесу акредитації освітньо-професійної програми 075 “Маркетинг” I-го бакалаврського рівня.
Програму Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” акредитовано Національним агенством із забезпечення якості освіти з визначенням “зразкова”!
Це праця усього колективу кафедри, тому щирі вітання усім викладачам! Побажання професійного розвитку і створення й надалі якісних матеріалів для навчання студентів!

Професор Бочко Олена Юріївна, яка організовувала процес підготовки документів та зустрічей дякує всім викладачам – усі працювали над оновленням робочих програм!
Також дякує за допомогу: Косар Н. С., Карпій О. П., Балик У. О., Наконечна Т. В., Гринів Н. Т, Савченко Ю. Т., Капраль О. С., Довгунь О. С., Кобилюх О. Я, Мащак Н. М., Васильців Н. М.
– за введення в базу даних інформації: Білик І. І., Калинець К. С.
– за оформлення звітів: Кузьо Н. Є.
– за збір анкет та їх опрацювання: Шандрівська О.Є. За описи критеріїв та їх опрацювання: Гринкевич С. С., Мних О. Б., Глинський Н. В., Гайванович Н. В., Лихолат С. М., Леонова С. В.
– за описи дисциплін: Рикованова І. С.
– викладачам та навчально-допоміжному персоналу за допомогу в період акредитації: Кузяк В. В., Прийма Л. П., Тріфонова Ю., Донець Д. М., Демків О. Я., Кріль А. Ю., Фіадоєр О. С.
Окремі подяки висловлюємо:
– Є.В. Крикавському за організацію та підтримку!
– центру оцінювання якості освіти Львівська політехніка за підтримку та націленість на досягнення таких результатів, за організацію навчання для гарантів: керівнику Шуляр Р.В. та Гелеш А.
– фахівцям Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти за консультації, постійну інформаційну підтримку, за проведення акредитації!