В рамках Erasmus+ учні з викладачами побували на екскурсії на ПрАТ “Концерн Хлібпром”

Автор | 14/06/2022

В останній день Літньої школи в рамках Erasmus+ учні з викладачами Наталією Чорнопиською та Софією Леоновою побували на екскурсії на *ПрАТ “Концерн Хлібпром”.
Було дуже пізнавально і ми радіємо, що у виробничих підрозділах гімназисти:
– покроково ознайомилися з логістикою процесу підготовки, замісу, випікання хліба та хлібобулочних виробів, дізналися про особливості технології шокової заморозки напівфабрикатів
– ознайомилися із процесами формування замовлення, відвантаження, транспортування і зберігання продукції
– оцінили важливість використання інтегрованих інформаційних технологій для підвищення ефективності управління ланцюгами поставок, де важливим чинником є системний підхід у налагодженні партнерських відносин із контагентами
– продегустували неймовірно смачні круасани та мафіни, а також щойно спечений хліб, який завдяки сучасним технологіям шокової заморозки та ефективній роботі міжнародних ланцюгів поставок сектору фреш-логістики отримують замовники продукції ПрАТ “Хлібпром” у США.
Організатори вдячні за можливість співпраці з ПрАТ «Концерн Хлібпром» та дякують колективу ВП «ЦКВ» за організацію і проведення пізнавальної та цікавої екскурсії!

* Довідка:
Концерн Хлібпром є одним з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє до 160 тон хлібної, кондитерської продукції та напівфабрикатів. За 18 р. компанія зарекомендувала себе, як добросовісний виробник, надійний партнер та прогресивний галузевий оператор. «Концерн Хлібпром» дбає про збереження національних традицій виробництва та переймає найкращий світовий досвід.
Хлібозаводи, що увійшли до складу «Хлібпрому» не втратили десятиріччями напрацьованих рецептів і продовжують політику виробництва з натуральної сировини. А завдяки впровадженню технології шокового заморожування, компанія розширила свої ринки – експортує в США, країни СНД та ЄС. ПрАТ “Хлібпром” впроваджує інноваційні рішення у виробничі процеси. На кожному виробничому майданчику компанії діє власна акредитована лабораторія якості. А в рамках програми технічного розвитку Компанія інвестує у високотехнологічне обладнання з Німеччини, Швейцарії, Франції, Нідерландів.