День Логістики 2022 в рамках проекту Erasmus+ Jean Monnet Module «Логістика і управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду».

Автор | 23/04/2022

21 квітня на кафедрі маркетингу і логістики у рамках реалізації проекту Erasmus+ Jean Monnet Module (610856-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE) «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» відбувся День Логістики / Supply Chain Day 2022.
Щороку в Supply Chain Day логістична спільнота Європи проводить різні заходи для ознайомлення громадськості з досягненнями, розвитком логістики та інноваціями, основна мета яких показати перспективність цієї галузі. Війна показала, наскільки логістика та управління ланцюгами постачань є важливими.
Поки військова логістика забезпечує міцний щит, цивільна – має бути надійним тилом. Логістика воєнного часу – тема цьогорічного Дня Логістики 2022.
Девіз події: Strong Together.

У заході прийняли участь представники компаній та влади, які поділилися досвідом управління логістичними процесами у складний для України час. Загалом до заходу долучилося понад 120 учасників.
Захід розпочався із привітання завідувача кафедри маркетингу і логістики, д.е.н., професора Крикавського Є. В., який відзначив, що кафедра займається дослідженням питань логістики та управління ланцюгами поставок, починаючи ще з 1995 року, 3-й рік поспіль подія відбувається в рамках проекту Erasmus+. Проблеми сьогодення, пов’язані з впливом пандемії та воєнними діями, вкотре нагадують про надзвичайну актуальність прийняття оптимізаційних рішень у всеукраїнському та глобальному вимірах з метою забезпечення гнучкої логістичної інфраструктури, ланцюгів поставок для адаптації до зовнішніх загроз.
Також із зверненням до учасників виступив голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради Квурт Володимир Леонідович, розповівши про шляхи вирішення актуальних питань життєдіяльності Львівської області у нинішній ситуації, про виклики, з якими довелося зіткнутися області, та підкреслив особливо важливу роль логістики у розв’язанні соціальних, економічних та ін. питань.
Свій досвід ведення бізнесу, адаптації до умов воєнного часу, пошуку нових рішень презентували представники компаній, які працюють на логістичному ринку, зокрема:
Роман Скочиляс – заступник директора з міжнародних перевезень компанії ДТЕП «Іст-Захід»
Марія Мулява – виконавчий директор компанії GTL
Марина Мельник – директор з продажів ТОВ “Рабен Україна”
Софія Телефуз – менеджер із внутрішніх комунікацій поштово-логістичної компанії «Meest»
Андрій Данилів – заступник директора з розвитку мережі АТ “Укрпошта”
Камишін Олександр Миколайович – голова правління АТ «Укрзалізниця»
Смокоровський Олег Михайлович – начальник технічного відділу служби вагонного господарства АТ «Укрзалізниця»
Стасюк Леся Зіновіївна – провідний інженер служби вагонного господарства АТ «Укрзалізниця»
Андрій Федоренко – директор ТОВ “Леідінг” (Lading LCC)

Роботу заходу продовжила дискусійна панель, на якій всі присутні мали можливість задати запитання представникам компаній, обговорити проблеми та можливості, які характерні логістичному ринку в сучасних умовах, обмінятися актуальним досвідом та практиками.
Цікавими і надихаючими були і виступи студентів під час другої дискусійної панелі. Студенти Капущак Настя – волонтер Студентського волонтерського штабу НУ “Львівська політехніка”, Марта Ткаченко – виховник та волонтер в організації «Пласт», Остап Нагірний – волонтер ГО «Волонтерська сотня» та Христина Питак – випускниця кафедри маркетингу і логістики, волонтер в організації Save Ukraine, поділилися особливостями логістичної підтримки волонтерської діяльності у воєнний час, пов’язаними з вирішенням питань організації, сортування та відвантаження гуманітарної допомоги, координування розподілу необхідних речей та інформаційного супроводу.
Команда проекту “Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду” щиро вдячна усім учасникам, спікерам, а також студентській молоді за цікаві змістовні доповіді та за активну волонтерську роботу.
Щиро віримо і сподіваємось, що вже на наступному Дні логістики (Supply Chain Day) темою обговорення стане відбудова України після Перемоги та роль у цьому відновленні галузі логістики та управління ланцюгами поставок!

Відео заходу доступне за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=xghRgGnSkMc
Деталі події на сторінці проекту: https://www.facebook.com/logistics.scm.lpnu


Дякуємо всім за чудову та скоординовану роботу і до наступних зустрічей!
Strong Together!
Слава Україні!