Екскурсія на ПрАТ “Концерн Хлібпром”

Автор | 14/09/2021

З метою ознайомлення цільових аудиторій з передовим європейським та світовим досвідом ведення бізнесу в рамках проекту «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» Jean Monnet Modules студенти ІV курсу Національного університету «Львівська політехніка» спеціальності «Логістика» разом із викладачами проекту Наталією Гайванович та Софією Леоновою побували на екскурсії на ПрАТ “Концерн Хлібпром”.
“Концерн Хлібпром” є одним з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє до 160 тон хлібної, кондитерської продукції та напівфабрикатів у Львівській та Вінницькій областях.
В структуру Компанії входить 5 переробних підприємств, що розташовані у Львівській та Вінницькій областях. За 18 років існування Компанія зарекомендувала себе, як добросовісний виробник, надійний партнер та прогресивний галузевий оператор. Компанія залишається одним з найбільших інвесторів та роботодавців в регіонах своєї присутності. «Концерн Хлібпром» дбає про збереження національних традицій виробництва та поряд з тим переймає найкращий світовий досвід. Хлібозаводи, що увійшли до складу «Хлібпрому» не втратили десятиріччями напрацьованих рецептів і продовжують в регіонах політику виробництва з натуральної сировини. А завдяки впровадженню технології шокового заморожування, Компанія розширила свої ринки за межі України – в США, країни СНД та ЄС.
Співпраця з найбільшими торговими мережами країни та орієнтація на міжнародні стандарти якості продукції стимулює ПрАТ “Хлібпром” до впровадження інноваційних рішень у виробничі процеси. На кожному виробничому майданчику Компанії діє власна акредитована лабораторія якості, що здійснює контроль за продукцією на всіх ланках виробничого процесу. А в рамках програми технічного розвитку Компанія інвестує у високотехнологічне обладнання з Німеччини, Швейцарії, Франції, Голандії.
Інвестиційна політика Компанії спрямована на розвиток продуктових лінійок, зниження собівартості продукції, економію вичерпних ресурсів та оновлення виробничих потужностей. В своїй діяльності компанію підтримують провідні міжнародні організації, такі як Міжнародна фінансова корпорація та Північна екологічна фінансова корпорація. У 2010 році «Концерн Хлібпром» увійшов у сотню компаній з найвищим рівнем корпоративного управління. Однойменний кодекс діє в Компанії ще з 2005 року. Компанія відзначена за свою інформаційну відкритість, а фінансовий аудит звітності «Концерну Хлібпром» проводять фахівці всесвітньо відомого аудитора – EY («Ернст енд Янг»).
Дуже радіємо, що під час екскурсії виробничими підрозділами наші студенти:
• покроково ознайомилися з логістикою процесу підготовки, замісу, випікання хліба та хлібобулочних виробів, дізналися про особливості технології шокової заморозки напівфабрикатів;
• ознайомилися із процесами формування замовлення, відвантаження, транспортування і зберігання хліба та хлібобулочної продукції;
• оцінили важливість використання інтегрованих інформаційних технологій для підвищення ефективності управління ланцюгами поставок, де важливим чинником є системний підхід у налагодженні партнерських відносин із постачальниками, перевізниками, посередниками, клієнтами тощо.
• дізнались про особливості підготовки спеціалістів з логістики, оцінили специфіку вимог до претендентів на зайняття вакантних посад на підприємстві, обговорили проблемні питання та отримали перелік кейсів як завдання до вирішення і презентації на майбутній співбесіді.
Дякуємо за організацію і проведення пізнавальної та цікавої екскурсії директору ВП «ЦКВ» Гринявському Остапу, начальнику відділу складської логістики ПрАТ «Концерн Хлібпром» Пирогу Михайлу та менеджеру зі зв‘язків з громадськістю ПрАТ «Концерн Хлібпром» Прусік Лілії!