Проведено практикум з набуття навиків використання інформаційних сервісів та ресурсів університету

Автор | 07/09/2021

7.09.2021 куратори груп магістрів Косар Н.С. та Леонова С.В. провели практикум зі студентами першого курсу магістерського рівня вищої освіти з набуття навиків використання інформаційних сервісів та ресурсів університету, зокрема, електронного кабінету студента, ВНС, хмарних сервісів Google та Microsoft.
Наступним кроком було ознайомлення студентів з презентацією можливостей і переваг навчання у НУ “Львівська політехніка”,представлено основні канали комунікації, значну увагу приділено організаційним питанням.Також студенти активно долучились до обговорення проекту ОПП “Маркетинг”, пропонуючи інноваційні рішення стосовно формату та змістовного наповнення лекцій та практичних занять.
Конструктивний діалог зі студентами налагоджено, зауваження враховано, дискусійні питання у найближчій перспективі буде вирішено.
Радіємо, що вдалось досягнути компромісу та сподіваємось, що навчальний процес буде цікавим та корисним!