Навчання студентів кафедри маркетингу і логістики Вищій технічній школі Оствестфален-Ліппе, Університеті прикладних наук і мистецтв (м.Лемго, Німеччина)

Автор | 07/09/2021

У весняному семестрі двоє студентів кафедри маркетингу і логістики Олеся Шевчук і Синишин Роман навчалися в університеті – Вища технічна школа Оствестфален-Ліппе, Університет прикладних наук і мистецтв, м.Лемго, Німеччина (TH OWL – Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe, University of Applied Sciences and Arts, Lemgo, Germany). Університет є нашим партнером і мобільність була можлива завдяки міжнародній програмі Erasmus+ International Credit Mobility (KA107).

Студенти поділилися враженнями від навчання: «Минулого семестру ми прийняли участь в обміні за програмою Erasmus+ KA1 в університеті Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe (Лемго, Німеччина).

TH OWL є потужним німецьким університетом прикладних наук і мистецтв. Він розташований в Оствестфален-Ліппе, жвавому та економічно сильному регіоні на північному сході Північного Рейну-Вестфалії. Навчання в TH OWL базується на принципах креативності, інноваційності та сталості, а сам університет є популярним завдяки різноманітності своїх підрозділів, орієнтованих на технічне, економічне, творче та художнє спрямування.

Зважаючи на умови пандемії весни 2021, навчання проходило в дистанційному форматі за допомогою додатків для онлайн зустрічей (Cisco Webex, Zoom), а також для самостійного опрацювання навчальних матеріалів нам було надано доступ до університетської платформи «ILIAS».

Для всіх іноземних студентів TH OWL є можливість долучитися до “Buddy Program”, яка надає змогу познайомитися із іншими студентами, що приїхали на навчання в Лемго. Навіть у карантинних умовах міжнародним відділом університету були організовані різні заходи в онлайн та офлайн форматах, що дозволило поспілкуватися з різними людьми та дізнатися більше як про Німеччину, так й інші країни світу.

Наявність великої кількості карантинних обмежень у країні не дозволило повноцінно відчути німецьке студентське життя, але, не зважаючи на це, ми як студенти німецького університету, отримали різні привілеї, наприклад, можливість безкоштовно подорожувати землями Північної Рейн-Весфалії, що стало можливим з послабленням правил карантину влітку. Також добре, що отримали можливість поспілкуватися зі студентами з різних куточків світу, познайомитися з німецькими викладачами та спробувати нову для себе систему навчання.
Час проведений там став незабутнім досвідом, як для професійного розвитку, так і для розширення власного кругозору і цілісного сприйняття світу».

Від імені керівництва кафедри маркетингу і логістики та координатора проекту від кафедри – к.е.н., доцента Гайванович Наталії Василівни дуже дякуємо за відмінну організацію мобільності зі сторони партнерів Вищої технічної школи Оствестфален-Ліппе, Університет прикладних наук і мистецтв, м.Лемго, Німеччина. Міжнародний проект «Мобільність студентів і працівників вищих навчальних закладів між країнами-членами та країнами-партнерами Програми Еразмус+» обох університетів триває до грудня 2023р., тож будемо ділитися інформацією й про інші його заходи.