Вітаємо першокурсників з початком навчання!

Автор | 31/08/2021

Дорогі наші першокурсники!

Щиро вітаємо Вас із початком нового навчального року!

Радіємо, що маємо можливість повернутися до звичного формату навчання, який дозволяє спілкуватися, дискутувати та надихати одне одного!

Ми переконані, що спільна праця допоможе Вам стати висококласними фахівцями, компетентними й сумлінними знавцями своєї справи. На кафедрі маркетингу і логістики створені умови для Вашої освіти й розвитку, ми всіляко будемо заохочувати Ваше прагнення до знань, творчу ініціативу, науковий пошук.

Професорсько-викладацький склад кафедри докладатиме всіх зусиль, щоб Ви навчалися в комфортних умовах, відчували підтримку і турботу викладачів. У новому навчальному році ми допомагатимемо Вам у досягненні всіх ваших цілей!

Попереду у Вас студентські роки. Звичайно, це один з найкращих періодів життя, який має бути насиченим, активним та запам’ятатися надовго. Від щирого серця бажаємо Вам успіхів та творчого натхнення, незабутніх вражень від студентського життя, знайти гарних друзів та отримати глибокі та ґрунтовні знання.

Нехай кожен рік, проведений на Кафедрі маркетингу і логістики, стане для Вас роком розвитку й самовдосконалення!