Привітання з 30-річчям незалежності України!

Автор | 24/08/2021

Шановні колеги, студенти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – 30-річчя незалежності України!

Цей знаменний день став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.
З кожним роком розбудови і розвитку важливо усвідомити свою роль у формуванні нашої держави, про те, які наші рішення, поведінка, рівень відповідальності вплинули на те, як впродовж тридцяти років розвивалася Україна.

Ці три десятиліття мали колосальний трансформаційний вплив на кожного з нас, починаючи від усвідомлення унікальності і важливості України на світовій арені ― до розуміння актуальності зусиль кожного з нас. Тридцять років Незалежності України зміцнили позиції Кафедри маркетингу і логістики, пріоритетом якої завжди були інтереси студентів і працівників, розвиток наукової думки та необхідність підготовки висококласних фахівців, що своїми знаннями та щоденною працею сприяють становленню та розвитку нашої країни.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. З нами Бог і Україна.

Зичимо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

Зі святом Вас! Із Днем Незалежності!

колектив Кафедри маркетингу і логістики