Вітаємо лауреатів премії обласної державної адміністрації та обласної ради!

Автор | 04/12/2020

Колектив кафедри маркетингу і логістики вітає студентів 4 курсу спеціальності 075 “Маркетинг” Гапій Мар’яну (керівник к.е.н., доц. Наконечна Т.В., тема роботи: “Маркетингові інструменти популяризації циркулярної економіки”) та Кіндрата Сергія (тема роботи: “Дослідження взаємодії факторів і економічних показників діяльності стартапів в інноваційному середовищі: закордонна і вітчизняна практика”) з нагородженням преміями Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради за активну життєву позицію, особистий внесок у розвиток і утвердження вітчизняної науки, сприяння суспільному прогресу, соціально-економічним перетворенням в Україні і світі!
Бажаємо нових звершень, яскравих креативних ідей та успіхів у подальших проєктах!