Студентський науковий форум “Молодь створює логістику майбутнього”

Автор | 03/11/2020

24 жовтня 2020 р. в режимі відео-конференції відбувся Студентський науковий форум  “Молодь створює логістику майбутнього”.

Мета форуму: дати старт проекту формування екосистеми підготовки професіоналів майбутнього для сфери логістики та управління ланцюгами поставок.

Форум розпочався із вітального слова представників кафедри логістики НАУ професора Кулика В.А. та асист. Оксани Овдієнко, зав. каф. маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” професора Крикавського Є.В. Далі присутні мали можливість ознайомитися із можливостями професійного розвитку і побудови карʼєри у сфері логістики і управління ланцюгами поставок завдяки різним програмам:

• Маргарита Романова – експерт сфери supply chain&project management виступила з темою “Професійна сертифікація як ключ до успішної професійної діяльності в майбутньому”.
  • Андрій Алєксєєв – Спікер-член українського представництва CSCMP представив “Молодіжні проекти і можливості стажування за кордоном за програмами CSCMP”.

А після доповідей відбулися захоплюючі дебати між двома командами!

Студенти готували аргументи “за” і “проти” таких тем:  “Smart – логістика – потенційна конкурентна перевага України на глобальному ринку”, і “Майбутнє за green- логістикою”. Підґрунтям для обговорення визначального вектору мабутнього розвитку логістики стали результати проведеного опитування менеджерів нової генерації, які навчаються в провідних європейських університетах. Дослідження було проведено у рамках реалізації проекту Європейського союзу Еразмус+ Jean Monnet Module «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» за підтримки німецьких та польських колег (навесні, в European supply chain day 2020).

Метою опитування було: дослідити перспективи розвитку логістики та управління ланцюгами поставок очима майбутніх фахівців із країн ЄС та України. Отримані результати були використані учасниками команди від НУ “Львівська політехніка” в ході дебатів – під час формулювання тверджень, аргументів, доказів, недоліків та орієнтирів майбутнього вектора розвитку логістики в Україні та світі. Чудові емоції і азарт переповнювали усіх учасників, оскільки обговорювані теми  важливі як для розвитку логістики і управління ланцюгами поставок, так і для позитивних змін в економіці країни і суспільстві в цілому.

Представники бізнесу, наукової спільноти та присутні на Форумі високо оцінили рівень підготовки учасників команд, їх ерудицію і вміння вести дебати та аргументовано відстоювати свою позицію. Особлива подяка за участь студентам кафедри маркетингу і логістики – Кіщуку Віталію, Петришин Ярині, Петрик Тетяні, Прокопенко Каріні, Синишину Роману, Снітко Оксані, Флик Ірині.

Захід відбувся в рамках ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг та логістика в системі менеджменту» (Секції Логістика та управління ланцюгами поставок) (НУ “Львівська політехніка”, м.Львів) та ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми підготовки професійних кадрів з логістики в умовах глобального конкурентного середовища» (НАУ, м.Київ) при підтримці Київської логістичної школи (KLS) та CSCMP.

Деталі події: