Сьогодні на Кафедрі маркетингу  і логістики відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт!

Автор | 28/05/2020

Сьогодні на Кафедрі маркетингу і логістики відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт за освітньо-науковою програмою “Логістика”, спеціальності 073 “Менеджмент”!

Процедура захисту вперше відбувалась в особливих умовах – режимі “онлайн” через платформу Microsoft Teams.

Спектр досліджень, проведених студентами, надзвичайно широкий і актуальний. Це і підвищення конкурентоспроможності підприємств залізничного транспорту, і впровадження екологістичних рішень в управлінні ланцюгами поставок, оптимізація логістичної діяльності ТОВ «Нова Пошта», удосконалення логістичних процесів в ланцюгу поставок фармацевтичної продукції.

Всі студенти успішно виконали  та захистили магістерські кваліфікаційні роботи та отримали кваліфікацію магістр-дослідник спеціальності 073 «Менеджмент».

Дякуємо за грунтовні дослідження та практичні рекомендації!

Гордимося, щиро вітаємо із позитивними оцінками:

Болібрух Лідія – диплом з відзнакою. Науковий керівник – к.е.н., доц. каф.МЛ Чорнописька Н.В. (захист німецькою мовою).
Гикава Андріана – диплом з відзнакою Науковий керівник – к.е.н., ас. каф.МЛ Мащак Н.М. (захист англійською мовою).
Кисилишин Наталія – диплом з відзнакою. Науковий керівник – к.е.н., доц. каф.МЛ Похильченко О.А.
Якимів Христина – диплом. Науковий керівник – к.е.н., доц. каф.МЛ Наконечна Т.В. (захист англійською мовою).

Бажаємо подальших успіхів та професійного зростання!