Про нові можливості вивчення логістичних дисциплін від розробників веб-платформи «Ant Logistics» («Мурашина логістика»)

Автор | 21/09/2019

На початку вересня підписана угода щодо співпраці між Національним університетом «Львівська політехніка» та розробниками веб-платформи «Ant Logistics» («Мурашина логістика»).

В рамках співпраці студентам, при викладанні навчальних дисциплін кафедрою маркетингу і логістики, надано безкоштовний необмежений доступ до ресурсів веб-платформи «Ant Logistics». Даний програмний продукт – сучасний український веб-сервіс для автоматизації транспортних процесів та документообігу зі зручною й зрозумілою формою візуалізації інтерфейсу.

Веб-сервіс вирішує ряд важливих завдань у сфері транспортної логістики, серед яких:

• Багатофакторна оптимізація

Під час розрахунку маршрутів доставки враховується цілий ряд факторів: габарити, вантажопідйомність, тип автомобіля, тип замовлених товарів, їх вага, габаритні розміри, часові обмеження, категорійність доріг, напрямок руху, розмітка, обмеження швидкості.

• Наочне уявлення точок на мапі

На електронній мапі представлено: маршрут проїзду, точки доставки продукції, послідовність їх об’їзду, склади, сервісні точки. Створення шаблонів маршруту: точки початку та завершення маршруту.

• План-факт аналіз

GPS-моніторинг фактичних маршрутів та порівняння їх з плановими маршрутами на основі фактичних даних від GPS-трекерів. На мапі відображається інформація про запізнення та відхилення від маршруту.

• Оперативне коригування змін маршрутів під час їх виконання

Мобільний додаток під Android дає водію можливість завжди бачити маршрут в режимі навігації. В разі потреби диспетчер може коригувати маршрут доставки, а всі зміни будуть оперативно відображені на пристрої водія.

Детально ознайомитись із можливостями веб-платформи «Ant Logistics» або пройти безкоштовне навчання можна за посиланнями:

▪ офіційний сайт www.ant-logistics.com;

▪ соціальні мережі – група у facebook (https://www.facebook.com/ant.logistics.ua);

▪ online навчання – курс відео уроків на каналі youtube

(https://www.youtube.com/watch…).