Нагадуємо, незабаром Форум випускників Львівської політехніки 2019!

Автор | 05/03/2019

Шановні політехніки, дорогі випускники Кафедри маркетингу і логістики!

Нагадуємо, що 31 травня – 2 червня 2019 року відбудеться Форум випускників Львівської політехніки 2019!

Головною метою Форуму є об’єднання різних поколінь політехніків, концентрація їхніх зусиль та прагнень на розвитку Університету і підготовці висококваліфікованих фахівців, які розбудовуватимуть майбутнє нашої держави.
Форум випускників Львівської політехніки – це завжди надихаючі виступи і дискусії, активне спілкування і налагодження контактів, нові ідеї та стимули і, звичайно, святкування та відпочинок у колі друзів та колег.
Щиро запрошуємо долучитись до Форуму, завітати до стін рідної кафедри, зустрітись з давніми колегами та улюбленими викладачами, згадати неповторні студентські роки та зарядитись позитивною енергією на майбутнє!