Кафедра маркетингу і логістики зустрілась з представниками німецької компанії Dräxlmaier

Автор | 25/02/2019

Кафедра маркетингу і логістики в особі к.е.н., ст. викл. Фігуна Н.В. долучилась до зустрічі 21 (двадцять однієї) кафедри вищих навчальних закладів Львова з представниками німецької компанії  «Dräxlmaier», яку організував керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації  і проекту #InvestInLvivRegion Роман Матис.

Будемо сподіватись, що три дні інтенсивної роботи з потенційним інвестором, який мав можливість за цей час ознайомитись з освітніми можливостями Львова і Львівщини (ВНЗ міста навчають близько 125 тисяч студентів, а ряди дипломованих спеціалістів щороку поповнюють 25 тисяч випускників), дозволять сформувати пропозицію кваліфікованих кадрів для великих європейських компаній.

Кафедра маркетингу і логістики  щиро вдячна #InvestInLvivRegion та п. Роману Матису за перспективну співпрацю та сподівається, що реалізація стратегії#100000робочихмісць набиратиме обертів, залучаючи випускників кафедри маркетингу і логістики, формуючи позитивний образ Львівщини для потенційних інвесторів та демонструючи високий  рівень освітнього потенціалу регіону і України загалом.