Щоб повірити в добро, треба почати робити його!” Кафедра маркетингу і логістики долучилась до акції #ЩедрийВівторок

By | 04/12/2018

Кафедра маркетингу і логістики долучилась до акції #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday), яка вперше в цьому році проводилась в Україні. Представники кафедри 27 листопада 2018 року завітали до Науково-технічної бібліотеки НУ «Львівська політехніка» з книжковим подарунком! Завідувач кафедри д.е.н, проф. Крикавський Є.В. та к.е.н., асист. Мащак Н. М. подарували бібліотеці одну з новинок кафедри – колективну монографію “Efficiency in Sustainable Supply Chain” від міжнародного видавництва Springer, авторами спільного розділу в якій вони виступають. Монографія має індексацію web of science, висвітлює актуальні питання оцінювання ефективності ланцюгів поставок. Дарунок буде корисним для широкого кола науковців, викладачів, студентів та практиків з маркетингу та логістики.