Практичний досвід студентів: “Компанія Ензим” та “Львівська пивоварня”

By | 23/11/2018

Важко переоцінити важливість практичної складової підготовки фахівців, в тому числі з логістики. Завдяки багаторічній співпраці з місцевими профільними компаніями наша кафедра регулярно організовує виробничі екскурсії для студентів, оскільки саме цей підхід дає можливість наблизити навчання до реалій майбутньої професії.

Так, нещодавно студенти 4-го курсу спеціальності “Логістика” спільно з куратором –  к.е.н., доц. Похильченко Оленою Анатоліївною відвідали ПрАТ “Компанія Ензим”, а також ПрАТ “Львівська пивоварня”.

Студентам приділили час та провели детальну екскурсію, розказали детально про логістичні та виробничі процеси, які забезпечують безперервну присутність продукції у торговельних мережах, про принципи роботи компаній, особливості складування та транспортування тощо.

23/11/2018