76-та Студентська науково-практична конференція – DONE!!!

By | 10/10/2018

9-10 жовтня 2018 року за доброю традицією на кафедрі маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” відбулась вже 76-та Студентська науково-практична конференцію з логістики та маркетингу (підсекція “Логістика” – 09.10.2018 р. та підсекція “Маркетинг” – 10.10.2018 р.)

Наші креативні студенти обрали дуже цікаві теми для дослідження – доповідали про агромаркетинг, персональні дані, SMM, логотипи, цікаві ідеї в маркетингу відомих компаній, чисту енергетику, інноваційну логістику, 3PL-операторів, синергію електронної комерції та логістики, наводили приклади вітчизняних та іноземних компаній, презентували результати власних досліджень.

Згодом опублікуємо список переможців, а поки – короткий фотозвіт робочого процесу роботи студентів та викладачів нашої кафедри під час конференції:

Бажаємо Вам, дорогі наші СТУДЕНТИ, натхнення і мотивації до отримання знань

та розвиватися у світі маркетингу та логістики!!!

10/10/2018