Наша студентка Лідія БОЛІБРУХ побувала на YES – Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії

By | 29/09/2018
Не перестаємо пишатися нашими студентами – нещодавно наша Лідія Болібрух взяла участь у неймовірно масштабній професійній події – 15-тій Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) «Майбутнє покоління всього»,
яка відбулася в Києві 13-15 вересня 2018 року.
Участь у цій Зустрічі взяли понад 600 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 28 країн.
Дискусії сфокусовано на майбутньому – на вирішальних змінах, які матимуть значний вплив на всі аспекти життя: загрози суспільству, економіці та політиці, глобальні виклики чекають, яке майбутнє Сполучених Штатів, ЄС, НАТО, Російської Федерації, як захистити демократію від маніпуляцій іззовні та як протидіяти дезінформації. Особливу увагу було приділено наслідкам новітніх загроз для України. Також у фокусі – виклики, із якими стикається Україна на шляху свого розвитку, зокрема обговорення торкнулися майбутніх президентських та парламентських виборів.
Серед доповідачів – провідні світові лідери, футурологи, історики, політики, інвестори, експерти з питань безпеки та медіа, а саме:
Алехандро Альварґонзалес (Помічник Генерального секретаря з політичних питань та політики безпеки, НАТО);
Карл Більдт (Міністр закордонних справ Швеції (2006-2014);
Прем’єр-міністр Швеції (1991-1994);  Тоні Блер (екс-прем’єр-міністр Сполученого Королівства);
Мануель Вальс (Прем’єр-міністр Франції (2014-2016);
Валдіс Домбровскіс (Віце-президент Європейської Комісії з питань євро та соціального діалогу, фінансової стабільністі, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу);
Керсті Кальюлайд (Президент Естонії);
Александр Кваснєвський (Президент Польщі (1995-2005);
 Рей Курцвейл (Винахідник, футурист);
Кондоліза Райс(66-й Державний секретар США);
Андерс Фог Расмуссен (Засновник Rasmussen Global, Генеральний секретар НАТО (2009-2014), Прем’єр-міністр Данії (2001-2009);
Білл Форд (Генеральний директор,General Atlantic);
Петро Порошенко (Президент України);
Володимир Гройсман (Прем`єр-міністр України) та багато інших.
YES запрошує 100 студентів та молодих фахівців узяти участь у Форумі молодих лідерів, аби надихнути найрозумнішу й найактивнішу молодь України. З моменту заснування в події взяло участь 600 найпрогресивніших молодих українців.
Основні критерії відбору: громадська активність, лідерський потенціал, участь у соціальних проектах та висока мотивація підтримувати ініціативи, покликані змінити країну на краще, а також володіння англійською мовою.
Пишаємося Вами, Лідія, і бажаємо професійних успіхів та невпинного зростання!
З такими молодими лідерами за майбутнє нашої країни нам не страшно!!!
29/09/2018