Дорогі наші першокурсники!

By | 04/09/2018

Кафедра маркетингу і логістики щиро вітає Вас із початком нового навчального року!
У цей день відкривається широка дорога у Ваше професійне майбутнє. Ми переконані, що спільна праця допоможе Вам стати висококласними фахівцями, компетентними й сумлінними знавцями своєї справи. На кафедрі забезпечені умови для Вашої освіти й розвитку, ми всіляко будемо заохочувати Ваше прагнення до знань, творчу ініціативу та науковий пошук.
Професорсько-викладацький склад докладає всіх зусиль, щоб Ви вчилися у комфортних умовах, відчували турботу і підтримку викладачів. У новому навчальному році ми допомагатимемо Вам у досягненні всіх ваших цілей!
Попереду у Вас студентські роки – один з найкращих періодів життя, який має бути насиченим та активним. Від щирого серця бажаємо підкорення найвищих вершин, здійснення найсміливіших задумів, успіхів, творчого натхнення, незабутніх вражень від студентського життя.
Нехай кожен рік навчання у стінах Львівської політехніки стане для вас роком розвитку й самовдосконалення!

З повагою, колектив кафедри маркетингу і логістики