Зимовий англомовний табір “CampBelive”

By | 05/02/2018
29.01–3.02.2018 р. викладачі Львівської політехніки, в тому числі доцент кафедри маркетингу Дмитрів Анна Ярославівна, були учасниками Зимового англомовного табору, організованого кафедрою іноземних мов Львівської політехніки та волонтерами Корпусу миру США.
Навчання передбачало інтенсивну 6-денну програму для поглиблення знань з англійської мови та вдосконалення педагогічної майстерності.
Волонтери Корпусу миру, які є професійними педагогами, проводил
и різноманітні тренінги по найбільш актуальних сьогодні методиках викладання, відбувалась робота в групах, учасники виконували завдання, готували власні демонстраційні заняття – і все це відбувалось виключно англійською мовою.

У таборі взяли також участь інші викладачі Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, зокрема, Уляна Когут, Наталія Горбаль, Олександр
а Линник, Мар’яна Руда, Тетяна Кулініч.

За отримані нові знання і досвід, неймовірні позитивні емоції та енергетику, а також надзвичайно високий рівень організування табору кафедра маркетингу та логістики висловлює щиру подяку ректору Львівської політехніки, професору Юрію Бобалу, проректору з науково-педагогічної роботи Роману Коржу, завідувачу кафедри іноземних мов, професору Наталії Мукан, директору навчально-оздоровчого табору «Політехнік-4» Іванові Тюрдьо, а також волонтерам Корпусу миру Glenn R Anderson, Melanie Graham, Mariel Vazquez & Shaun Hicks.
05/02/2018