Передноворічні збори ІНЕМ: вітання, подарунки та грамоти!

By | 29/12/2017

28.12.2017 р. відбулись урочисті збори працівників Інституту економіки і менеджменту, на якому окрім звітів, новорічних привітань та побажань, було відзначено ПОЧЕСНИМИ ГРАМОТАМИ працівників, в тому числі і нашої кафедри.

Відзнаки вручав директор Інституту – д.е.н., проф. Кузьмін О.Є.
Вітаємо наших працівників, зокрема ст. викл. Донця Дмитра Михайловича, к.е.н. Русановську Орисю Володимирівну, к.е.н, доц. Костюк Ольгу Святославівну, к.е.н., доц. Дмитрів Анну Ярославівну, к.е.н., доц. Глинського Назарія Юрійовича, к.е.н., доц. і зав. секцією “Маркетинг” Косар Наталію Степанівну, к.е.н., доц. Гринів Наталію Теодозіївну, ст. викл. Прийму Лесю Петрівну,  к.е.н., доц. Мамчин Мирославу Михайлівну,  і звичайно завідувача кафедри – д.е.н., проф. Крикавського Євгена Васильовича.
Увесь наш колектив плідно працював цілий календарний рік, завдяки чому ми займаємостійкі позиції у рейтингу кафедр Університету.

Пишаємося нашими здобутками, дякуємо колегам за плідну співпрацю! І дякуємо керівництву за визнання!

28/12/2017