День маркетолога’ 2017

By | 28/10/2017

Чудове свято відбулось на кафедрі МЛ – святкування Дня МАРКЕТОЛОГА!!!

Офіційна частина – оголошення наказу голови ОДА п. Синютки О.М. про нагородження людей, що відзначились своєю плідною працею на Львівщині у сфері маркетингу, вітальне слово заступника голови ОДА Ростислава Замлинського (який, до речі, за фахом також маркетолог!), завідувача кафедри Крикавського Є.В., а також проректора політехніки Коржа Р.О. Серед нагороджених відзнаками також проф. Крикавський Євген Васильович та доцент нашої кафедри Мороз Людмила Андріївна.

Неофіційна частина відбулась у форматі гумористично-маркетингово-інтелектуального виступу двох команд студентів-маркетологів під назвами “Еліта” та “Концепція 5Z”. Незабутні жарти студентів, кмітливість, знання маркетингу – все це святковий створило настрій усім присутнім на святі!

Фото-звіт до Вашої уваги за цим посиланням: Фото-звіт. День Маркетолога’2017

25/10/2017