“Троттола” – навчальна екскурсія для студентів [#бізнесдлястудентів]

By | 11/10/2017

Наші студенти отримали унікальний шанс побувати на виробничому швейному підприємстві “ТРОТТОЛА”, яке знаходиться у м. Львові, а шиє колекції для брендів зі світовим іменем Zara i NewLook, а також для свого власного вже відомого всім бренду JHIVA.

Екскурсію проводив директор “Троттоли” Ярослав Рущишин власною персоною – людина професійно невгамовна, надзвичайно надихаюча та справжній лідер.

Пан Ярослав розказав нашим студентам про тонкощі роботи на давальницькій сировині та підкреслив важливість швидкої логістики в fashion-індустрії.

Світові бренди одягу Zara i NewLook відшивають частину своїх колекцій саме на “Троттолі”.

Вантажівки фірми везуть замовлення щотижня на три склади до Іспанії (Zara) та на один склад до Лондона (NewLook), звідки колекції потрапляють в магазини по цілому світу.

На підприємстві працює близько 1 000 осіб і, окрім виконання замовлень модних брендів, “Троттола” має власну марку вітчизняного одягу JHIVA, який продає через інтернет-магазин по всій Україні та невдовзі продаватиме на Amazon.

Висловлюємо щиру подяку пану Ярославу Рущишину за наданий шанс нашим студентам “доторкнутись” до справжнього успішного бізнесу, а також доценту кафедри Балик Уляні Олегівні за чудову організацію екскурсії.
11/10/2017