Студенти-логісти прийняли ініціативу з підтримки спеціальності “Логістика”

Студенти-логісти прийняли ініціативу від київських колег щодо підтримки питання включення спеціальності “Логістика та управління ланцюгами поставок” до Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого Постановою КМУ від 29.04.2015 р. №266.

IMG_1122

Проект стартував у день проведення Всеукраїнського конкурсу  “Логістика Євробачення – 2017: Логістика очима студентів”, що відбувся під патронатом Асоціації «Український логістичний альянс».

Декан факультету економіки транспорту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного д.е.н. Боняр Світлана Михайлівна  днями урочисто передала нашим студентам символічну коробочку, у якій містяться копії листів усіх активних студентських логістичних осередків на підтримку рідної пофесії “Логіст”.

IMG_1137

Далі ця ініціатива буде передана

активним студентам-логістам м. Луцьк!

IMG_1122 IMG_1126 IMG_1130 IMG_1131 IMG_1132 IMG_1133