Міжнародне стажування викладачів у Польщі

IMG_20170330_144746_FOTOУ рамках науково-педагогічної співпраці
між нашою кафедрою та кафедрою
маркетингу
Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (м. Люблін, Республіка Польща)
у період з 23 по 31 березня  2017 р. наш викладач
Оксана Ярославівна Кобилюх
пройшла наукове  стажування, під час якого зібрала наукові матеріали і інформацію на тему досвіду польських підприємств в сфері проблематики, пов’язаної з підготовкою кандидатської дисертації.

Університет Марії Кюрі-Склодовської – це найбільший державний вищий навчальний заклад на правобережжі Вісли, який від початку свого існування – котре сягає 1944 р. – відзначається як науковий осередок із провідною позицією та роллю на національному освітньому ринку, а також дає високий рівень знань. На сьогоднішній день університет закінчили понад 215 тисяч випускників, близько 4 тисяч осіб здобуло ступінь кандидата наук, проведено близько 900 захистів докторських робіт. Нині ми навчаємо близько 21 тисяч студентів на понад 60 напрямках і понад 200 спеціальностях, що ведуться на 11 факультетах та Філії в м. Пулави.
Rektorat_UMCS

IMG_20170326_121919

Бібліотека – головне місце стажування

Концепція навчання, базована на ведених видатними спеціалістами наукових дослідженнях і спрямована на отримання студентами практичних вмінь, враховує світові напрями розвитку науки та різноманітні потреби ринку праці. Підтвердженням цього є отримані університетом нагороди: «Вуз приязний працедавцям» та «Кузня лідерів». Освітню пропозицію, в основному, спрямовуємо до молоді зі шкіл Люблінського воєводства та сусідніх регіонів, які традиційно прагнуть потрапити до студентського Любліна, а також до кандидатів із закордону, у тому числі із сусідніх держав – України та Білорусі. Така діяльність реалізується шляхом участі університету в програмах «Study in Poland» i «Study in Lublin», а також завдяки постійному розвитку міжнародної співпраці із закордонними науковими осередками у сфері наукових досліджень та освіти.

UMCS-2

Економічний факультет було створено в 1965 році. До його структури належать 2 підрозділи: Інститут економіки та фінансів та Інститут управління, в рамках яких функціонує 7 кафедр і 10 відділень. Економічний факультет співпрацює і веде обмін науково-дидактичних працівників та студентів з закордонними осередками, серед яких, International School for Social and Business Studies в Celje (Словенія), Kasetsart University в Бангкоку (Тайланд), Tatung University в Тайпей (Тайвань), Черкаським Національним університетом (Україна), Львівською політехнікою (Україна), University Center for Euromediterranean Partnership (EMUNI) в Portoroż (Словенія) i ін.

18/04/2017