Category Archives: Новини і події

Зимовий англомовний табір “CampBelive”

29.01–3.02.2018 р. викладачі Львівської політехніки, в тому числі доцент кафедри маркетингу Дмитрів Анна Ярославівна, були учасниками Зимового англомовного табору, організованого кафедрою іноземних мов Львівської політехніки та волонтерами Корпусу миру США. Навчання передбачало інтенсивну 6-денну програму для поглиблення знань з англійської мови та вдосконалення педагогічної майстерності. Волонтери Корпусу миру, які є професійними педагогами, проводил и різноманітні… Read More »

Христос народився! Славімо Його!

ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ УСЯ НАША КАФЕДРА ШЛЕ У КОЖЕН ДІМ  НАЙКРАЩІ РІЗДВЯНІ ВІТАННЯ І ПОБАЖАННЯ! 🌠Христос народився у бідній яскині, Щоб шанс на спасіння мали ми нині! Вертепом співаймо, життя прославляймо, Кутею смакуймо, зорею палаймо Різдвяною – щирою, вишиваноясною, Життя огорнім колядою прекрасною! Сьогодні ж-бо день святий наступає – У кожному серці Христос ся Рождає! ВЕСЕЛИХ… Read More »

З НОВИМ 2018 РОКОМ!!!

Шановні друзі, колеги, дорогі наші студенти – уся наша велика університетська родино!!! Щиро вітаємо з прийдешнім Новим 2018 Роком, і від усієї душі бажаємо, Хай в прийдешнім році новім  Всього в вас буде доволі –  Ніжності, тепла, достатку, Приводів вдягти краватку, Танців, друзів, поцілунків, Несподіваних дарунків! Визнання на цілий глобус, Ну і звісно – стаття… Read More »

Передноворічні збори ІНЕМ: вітання, подарунки та грамоти!

28.12.2017 р. відбулись урочисті збори працівників Інституту економіки і менеджменту, на якому окрім звітів, новорічних привітань та побажань, було відзначено ПОЧЕСНИМИ ГРАМОТАМИ працівників, в тому числі і нашої кафедри. Відзнаки вручав директор Інституту – д.е.н., проф. Кузьмін О.Є. Вітаємо наших працівників, зокрема ст. викл. Донця Дмитра Михайловича, к.е.н. Русановську Орисю Володимирівну, к.е.н, доц. Костюк Ольгу… Read More »

Захисти магістерських робіт логістами! День 1.

Вітаємо наших нових магістрів з логістики – бажаємо професійного зростання, нових звершень та реалізації поставлених цілей!!!! Перший день захисту пройшов надзвичайно успішно! Подяка членам ДЕКу та студентам за високий рівень підготовки!       14/12/2017

Відкриття захистів магістерських робіт!!!

Сьогодні відбувся перший десь захисту магістерських кваліфікаційних робіт студентів спеціальності “Маркетинг”. Вітаємо п’ятьох студентів, які своїм відмінним захистом підтвердили свій диплом з відзнакою! 13/12/2017

Вітаємо доцента кафедри Косар Н.С. з почесною грамотою ЛОДА!!!

Почесною грамотою Львівської обласної державної адміністрації 24.11.2017 р. у церемонійному холі готелю “Citadel Inn” було нагороджено доцента нашої кафедри к.е.н. Косар Наталію Степанівну!!! Ми щиро вітаємо нашу Наталю Степанівну, адже вона як ніхто інший заслуговує на таку почесну відзнаку за свою багаторічну сумлінну працю і в науці, і в методичній роботі, і в педагогічній діяльності, і… Read More »

Запрошуємо на презентацію книги “Логістика та управління ланцюгами поставок”!!!

Шановні колеги! До Вашої уваги Презентація книги “Логістика та управління ланцюгами поставок” Будемо раді бачити Вас завтра, 24.11.2017 р. о 15 год. у 429 ауд. на особистій зустрічі з авторами для обговорення важливих моментів книги за горнятком ароматної кави!   23/11/2017

УВАГА!!! Оголошуємо конкурс для учнів 9-11 класів “СТВОРИ РЕКЛАМУ”

Старшокласнику! Кафедра маркетингу і логістики НУЛП запрошує Тебе (учня 9, 10, чи 11 класу) покреативити у конкурсі “Створи рекламу”. Про який товар чи послугу створити рекламу? Це може бути: – Соціальна сфера – Кафе, розважальні заклади – Туризм – Промислові товари – Продуктові товари – Навчальні заклади, курси, гуртки та ін. Основні переваги участі: 😊досвід… Read More »

День маркетолога’ 2017

Чудове свято відбулось на кафедрі МЛ – святкування Дня МАРКЕТОЛОГА!!! Офіційна частина – оголошення наказу голови ОДА п. Синютки О.М. про нагородження людей, що відзначились своєю плідною працею на Львівщині у сфері маркетингу, вітальне слово заступника голови ОДА Ростислава Замлинського (який, до речі, за фахом також маркетолог!), завідувача кафедри Крикавського Є.В., а також проректора політехніки Коржа… Read More »