Архів категорії: Новини і події

Про нові можливості вивчення логістичних дисциплін від розробників веб-платформи «Ant Logistics» («Мурашина логістика»)

На початку вересня підписана угода щодо співпраці між Національним університетом «Львівська політехніка» та розробниками веб-платформи «Ant Logistics» («Мурашина логістика»). В рамках співпраці студентам, при викладанні навчальних дисциплін кафедрою маркетингу і логістики, надано безкоштовний необмежений доступ до ресурсів веб-платформи «Ant Logistics». Даний програмний продукт – сучасний український веб-сервіс для автоматизації транспортних процесів та документообігу зі зручною… Читати далі »

Шановні вступники до магістратури! Вам надається ще один шанс скласти ЄВІ!

05 листопада 2019 року відбудеться спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов для вступників, які бажають навчатись у магістратурі. Відповідний наказ МОН опублікований Українським центром оцінювання якості освіти. У зовнішньому оцінюванні зможуть взяти участь вступники, які зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ. Також у ЗНО з іноземних… Читати далі »

Вітаємо магістрів-логістів Кафедри маркетингу і логістики з успішним завершенням державних іспитів!

Державний екзамен магістрів-логістів пройдено успішно, попереду виконання випускної роботи! Ви найкращі! Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” гордиться Вами!

Зустріч іноземних гостей з Німеччини

Кафедра Маркетингу і логістики вчора зустрічала гостей з Німеччини, а саме Prof. Dr.-ing. Kurt Klose та Prof.’in Dr.-ing. Li LI, які завітали до нас з Lemgo, університет Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe. На зустрічі обговорювались перспективи розвитку міжнародної співпраці, посилення студентських обмінів та спільна наукова діяльність.

Вітаємо з Днем знань!

Дорогі вступники та студенти! Шановні випускники, батьки, колеги, друзі та партнери! Кафедра маркетингу і логістики щиро вітає Вас з Днем Знань! Бажаємо усім наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Переконані, що саме студентська молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією здатна розвивати і зміцнювати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти… Читати далі »

Рекордна кількість вступників на бакалаврат

Лише чуть чуть забракло Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” (2 особи), щоб подолати ще один психологічний бар’єр зарахування на перший курс 100 осіб! Емоції “зашкалюють”, відповідальність теж!

Львівська політехніка серед найпопулярніших вишів за кількістю рекомендованих на бюджет

6 серпня 2019 року за участі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич відбулася прес-конференція щодо підсумків вступної кампанії цього року. Під час конференції йшлося про основні тенденції та цікаві факти вступу 2019, результати зарахування та розподілу місць на бюджет тощо. Так, найпопулярнішими вишами за кількістю рекомендованих на бюджет стали: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут… Читати далі »

Кафедра МЛ виграла ГРАНТ на Проект “Logistics and Supply Chain Management”

Кафедра маркетингу і логістики НУ "Львівська політехніка" виграла ГРАНТ 🙂 ! У рамках програми Еразмус+, Жан Моне… Опубліковано Кафедра маркетингу і логістики НУ "Львівська політехніка" Четвер, 1 серпня 2019 р.

Аналіз рейтингових списків з рекомендацією на бюджет та на комерцію

Ось і опубліковані рейтингові списки з рекомендацією на бюджет та на комерцію. Але відчуття двоякі. З одного боку, ніби все добре для кафедри Маркетингу і логістики НУ «Львівська політехніка»,рекомендовано на бюджет максимальну кількість вступників, обмежену максимальним обсягомдержзамовлення 19 осіб. І хоч загальноукраїнський мінімальний прохідний конкурсний бал на Маркетингстановив чуть більше177 балів, мінімальний конкурсний бал зарахування… Читати далі »

Кафедра Маркетингу і логістики ПОВНІСТЮ використала обсяг державного замовлення!

Yevhen Krykavskyy Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” максимально використала максимальний обсяг державного замовлення 19 осіб ! Вітання всім причетним до цієї непересічної події! З 19 рекомендованих на бюджет 16 з пріоритетом 1, двоє осіб з пріоритетом 2 та одна особа з пріоритетом 3. Так сильно в нас ще не було! #повнийкомплектМАРКЕТИНГНепересічна подія –… Читати далі »

Дорогі вступники та батьки!

Дорогі вступники та батьки!Ділимося інформацією про оригінали документів, які плануєте подавати на Кафедра маркетингу… Опубліковано Кафедра маркетингу і логістики НУ "Львівська політехніка" Середа, 24 липня 2019 р.

Вступ 2019: оголошення щодо приймання оригіналів документів вступників

В неділю, 28 липня 2019 року, Приймальна комісія працюватиме з 9.00 до 15.00 у зв’язку прийманням оригіналів документів вступників. Приймання оригіналів документів здійснюється в дирекціях навчально-наукових інститутів. Адреси дирекцій інститутів Національного університету «Львівська політехніка»   Інститут адміністрування та післядипломної освіти (ІАПО) вул. Карпінського, 2/4, к. 105, I корп. тел. 258-22-06, 258-25-80, 258-22-92 директор Яськов Віктор Васильович Інститут архітектури (ІАРХ)… Читати далі »