Архів категорії: Новини і події

Екскурсія на ПрАТ “Концерн Хлібпром”

З метою ознайомлення цільових аудиторій з передовим європейським та світовим досвідом ведення бізнесу в рамках проекту «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» Jean Monnet Modules студенти ІV курсу Національного університету «Львівська політехніка» спеціальності «Логістика» разом із викладачами проекту Наталією Гайванович та Софією Леоновою побували на екскурсії на ПрАТ “Концерн Хлібпром”. “Концерн Хлібпром” є… Читати далі »

Проведено практикум з набуття навиків використання інформаційних сервісів та ресурсів університету

7.09.2021 куратори груп магістрів Косар Н.С. та Леонова С.В. провели практикум зі студентами першого курсу магістерського рівня вищої освіти з набуття навиків використання інформаційних сервісів та ресурсів університету, зокрема, електронного кабінету студента, ВНС, хмарних сервісів Google та Microsoft. Наступним кроком було ознайомлення студентів з презентацією можливостей і переваг навчання у НУ “Львівська політехніка”,представлено основні канали… Читати далі »

Навчання студентів кафедри маркетингу і логістики Вищій технічній школі Оствестфален-Ліппе, Університеті прикладних наук і мистецтв (м.Лемго, Німеччина)

У весняному семестрі двоє студентів кафедри маркетингу і логістики Олеся Шевчук і Синишин Роман навчалися в університеті – Вища технічна школа Оствестфален-Ліппе, Університет прикладних наук і мистецтв, м.Лемго, Німеччина (TH OWL – Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe, University of Applied Sciences and Arts, Lemgo, Germany). Університет є нашим партнером і мобільність була можлива завдяки міжнародній програмі Erasmus+… Читати далі »

Вітаємо першокурсників з початком навчання!

Дорогі наші першокурсники! Щиро вітаємо Вас із початком нового навчального року! Радіємо, що маємо можливість повернутися до звичного формату навчання, який дозволяє спілкуватися, дискутувати та надихати одне одного! Ми переконані, що спільна праця допоможе Вам стати висококласними фахівцями, компетентними й сумлінними знавцями своєї справи. На кафедрі маркетингу і логістики створені умови для Вашої освіти й… Читати далі »

До відома студентів-першокурсників!

Дорогі 126 першокурсників спеціальності “Маркетинг”, вітаємо вас і чекаємо на Кафедрі маркетингу і логістики! 30 серпня після загальних урочистостей з нагоди вступу – Посвяти першокурсників (10:00), запрошуємо вас на зустріч із кураторами груп, викладачами та завідувачем Кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” – 4 корпус, 4 поверх, 415 ауд. Зі списками студентів по групах… Читати далі »

Привітання з 30-річчям незалежності України!

Шановні колеги, студенти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – 30-річчя незалежності України! Цей знаменний день став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі. З кожним роком розбудови і розвитку важливо усвідомити свою роль у формуванні… Читати далі »

Новий рекорд!

Новий рекорд: зараховано на перший курс бакалаврату зі спеціальності 075 маркетинг на денну форму навчання 126 осіб, з них на бюджет 19 осіб. Середній бал зарахованих склав 163, 9! Вражає!

Цікава статистика: найпопулярніші виші та найпопулярніші спеціальності у 2021 році

За даними МОН, кількість зарахованих вступників на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) становить 58 тисяч 698 осіб, на молодшого бакалавра – 467 осіб. В електронних кабінетах вступників, які вже подали оригінали документів до вишів, статус заяви змінився на “Включено до наказу (навчання за кошти державного бюджету)”. Так, у рейтингу університетів за кількістю зарахованих… Читати далі »

Спеціальність Маркетинг утримує рекордні позиції!!!

Спеціальність Маркетинг утримує рекордні позиції за кількістю заяв від абітурієнтів, які подали документи у 2021 р. За сьогоднішніми даними на денну форму навчання подали заяви 125 осіб, на заочну форму навчання 9 осіб. Щиро дякуємо абітурієнтам, які виявили інтерес до вивчення однієї з найпопулярніших та найзатребуваніших спеціальностей на ринку праці та гарантуємо, що з допомогою… Читати далі »

Освітні тренди: зараз і у найближчому майбутньому

У всьому світі відбувається розвиток технологій та зміни у сфері освіти. Однак, деякі напрямки залишаються найпопулярнішими протягом років. Так, які спеціальності у вишах всього світу найбільш затребувані, пише Top Universities. Як свідчать результатами світового рейтингу QS World University Ranking by Subject 2021, було проаналізовано понад 50 спеціальностей та з’ясували, куди вступають абітурієнти по всьому світу.… Читати далі »