Архів категорії: Новини і події

На кафедрі маркетингу і логістики 15-19 травня 2023 року відбудеться IX International Summer School 2023: Marketing & Logistics

На кафедрі маркетингу і логістики 15-19 травня 2023 року відбудеться IX International Summer School 2023: Marketing & Logistics Міжнародна літня школа: Маркетинг і Логістика вперше відбулася в 2011р. Майже усі школи проходили в офлайн форматі. Проте онлайн формат розширює можливості і ми очікуємо учасників з різних університетів України, Польщі та інших країн. Ви дізнаєтесь про… Читати далі »

До уваги вступників в магістратуру!

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення у 2023 році вступних випробувань до магістратури. Вступні випробування проходитимуть у дві сесії: основна: 23 червня –21 липня; додаткова: 3–16 серпня. Відповідно до наказу реєстрація осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, триватиме з 8 до 31 травня включно. Її здійснюватимуть приймальні… Читати далі »

На кафедрі маркетингу і логістики відбулися заходи в рамках щорічної події «День логістики / Supply Chain Day»

Упродовж минулого тижня на кафедрі маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки відбувалися заходи в рамках щорічної події «День логістики / Supply Chain Day». В цей день у різних країнах Європи логістична спільнота відкриває двері широкій громадськості для ознайомлення з діяльністю у сфері логістики та управління ланцюгами постачання. Бізнес демонструє свої інновації, наукові… Читати далі »

Вітаємо Глинського Назара Юрійовича з присудженням наукового ступеня доктора наук!

20 березня ректор НУ “Львівська політехніка” проф. Юрій Бобало вручив проф. кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” Глинському Назару Юрійовичу Диплом доктора економічних наук! Тема дисертації: «Ринковий інструментарій формування та реалізації стратегій розвитку слабоурбанізованих територій в умовах трансформації національного господарства». Колективом викладачів кафедри вітаємо доктора! Щиро радіємо бажаному результату багаторічної праці! Викладання, практичний досвід,… Читати далі »

Вітаємо з акредитацією ОПП “Маркетинг” та “Інтернет-маркетинг” зі спеціальності 075 “Маркетинг”!

Щира подяка усім викладачам кафедри маркетингу і логістики, які долучилися до проведення акредитації! Дякуємо викладачам і студентам за допомогу!!! Зичимо успіхів та натхнення у підготовці молодих наукових кадрів другого (магістерського) рівня за освітньо-професійними програмами “Маркетинг” та “Інтернет-маркетинг” зі спеціальності 075 “Маркетинг”!

З Днем Львівської політехніки!

Дорогі політехніки! У нашій історії є багато важливих дат, та саме 7 березня щороку ми відзначатимемо День Львівської політехніки. Адже, відповідно до документів, які зберігаються в Центральному державному історичному архіві України у Львові та Загальному Урядовому, Фінансовому і Придворному архіві Австрії у Відні, резолюцію про створення у Львові Цісарсько-королівської реальної школи ― згодом Львівська політехніка… Читати далі »

Щирі вітання з Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, дорогі студенти! Кафедра маркетингу і логістики вітає вас з Новим 2023 роком! Хай він подарує вам спокій, мир і злагоду. Хай у цьому році нічого не заважає вам як здобувати знання, так і ділитись ними. Хай всі ваші бажання збуваються! Ще багато випробувань попереду, але українська нація довела свою силу і наснагу! Тож… Читати далі »