Архів категорії: Новини і події

Програму кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” акредитовано Національним агенством із забезпечення якості освіти з визначенням “зразкова”!

Шановні колеги і студенти! Відбулося завершення процесу акредитації освітньо-професійної програми 075 “Маркетинг” I-го бакалаврського рівня. Програму Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” акредитовано Національним агенством із забезпечення якості освіти з визначенням “зразкова”! Це праця усього колективу кафедри, тому щирі вітання усім викладачам! Побажання професійного розвитку і створення й надалі якісних матеріалів для навчання студентів!… Читати далі »

В рамках Erasmus+ учні з викладачами побували на екскурсії на ПрАТ “Концерн Хлібпром”

В останній день Літньої школи в рамках Erasmus+ учні з викладачами Наталією Чорнопиською та Софією Леоновою побували на екскурсії на *ПрАТ “Концерн Хлібпром”. Було дуже пізнавально і ми радіємо, що у виробничих підрозділах гімназисти: – покроково ознайомилися з логістикою процесу підготовки, замісу, випікання хліба та хлібобулочних виробів, дізналися про особливості технології шокової заморозки напівфабрикатів –… Читати далі »

Студенти кафедри маркетингу і логістики взяли участь у міжнародній студентській конференції STUDENT BRIDGE

1 червня 2022 року відбулась міжнародна студентська конференція STUDENT BRIDGE, в якій взяли участь студенти Кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” та студенти Вищої Школи Фінансів і Права в Бєльсько-Бялей. Конференція проходила в онлайн-форматі. З доповідями виступили семеро студентів з НУ “Львівська політехніка”: – Demian Demchak. Мarketing product policy of the enterprise. Product positioning… Читати далі »

Вітаємо Бочко Олену Юріївну з присвоєнням вченого звання професора!

Колектив кафедри маркетингу і логістики щиро вітає Бочко Олену Юріївну з присвоєнням вченого звання професора! (рішення атестаційної колегії МОН України № 003891 від 07.04.2022 року) Бажаємо гармонії у всьому, міцного здоров’я, миру, щастя, добра, натхнення у реалізації наукових задумів, нових здобутків та здійснення професійних планів!

Опубліковано монографію “Маркетинг і логістика у становленні цифрової економіки України”

Кафедрою маркетингу та логістики НУ «Львівська політехніка» спільно з кафедрою економіки та управління бізнесом Рівненського державного гуманітарного університету реалізовано проєкт, в якому досліджено теоретико-методологічні та прикладні аспекти адаптування інструментів маркетингу і логістики в процес забезпечення розвитку цифрової економіки.

День Логістики 2022 в рамках проекту Erasmus+ Jean Monnet Module «Логістика і управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду».

21 квітня на кафедрі маркетингу і логістики у рамках реалізації проекту Erasmus+ Jean Monnet Module (610856-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE) «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» відбувся День Логістики / Supply Chain Day 2022. Щороку в Supply Chain Day логістична спільнота Європи проводить різні заходи для ознайомлення громадськості з досягненнями, розвитком логістики та інноваціями, основна мета яких… Читати далі »