Архів категорії: Новини і події

Нагадуємо, незабаром Форум випускників Львівської політехніки 2019!

Шановні політехніки, дорогі випускники Кафедри маркетингу і логістики! Нагадуємо, що 31 травня – 2 червня 2019 року відбудеться Форум випускників Львівської політехніки 2019! Головною метою Форуму є об’єднання різних поколінь політехніків, концентрація їхніх зусиль та прагнень на розвитку Університету і підготовці висококваліфікованих фахівців, які розбудовуватимуть майбутнє нашої держави. Форум випускників Львівської політехніки – це завжди… Читати далі »

Випускники кафедри Маркетингу і логістики отримали дипломи магістрів

Дорогі випускники – ви наша гордість! Ваші усмішки – наше натхнення! Бажаємо вам ентузіазму рухатися в правильному напрямку! Нехай доля завжди буде щедрою на цікаві події та хороших людей поруч! Щирі побажання успіхів вам від завідувача каф. Крикавського Євгена Васильовича та усіх викладачів кафедри Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” !!  

Кафедра маркетингу і логістики зустрілась з представниками німецької компанії Dräxlmaier

Кафедра маркетингу і логістики в особі к.е.н., ст. викл. Фігуна Н.В. долучилась до зустрічі 21 (двадцять однієї) кафедри вищих навчальних закладів Львова з представниками німецької компанії  «Dräxlmaier», яку організував керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації  і проекту #InvestInLvivRegion Роман Матис. Будемо сподіватись, що три дні інтенсивної роботи з потенційним інвестором, який мав можливість за цей час ознайомитись з освітніми можливостями Львова і… Читати далі »

Кафедра маркетингу і логістики сердечно вітає всіх Вас із Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні студенти, колеги та партнери! Кафедра маркетингу і логістики сердечно вітає всіх Вас із Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!  Нехай ці свята увійдуть до Вашої оселі добром і радістю, новим натхненням на вагомі здобутки, а 2019 рік буде щедрим на цікаві задуми, плідним на добрі справи і нові досягнення та стане для Вас та… Читати далі »

Кафедра маркетингу і логістики отримала молодого і перспективного доктора економічних наук!

Кафедра маркетингу і логістики щиро вітає свою колегу Бочко Олену Юріївну з успішним захистом докторської дисертації на тему “Деконструкція регіональних ринків молочної продукції на засадах концепцій маркетингу”, спеціальність 08.00.05 – Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка. Захист відбувся 14 грудня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 32.075.03 у Луцькому національному технічному університеті. Бажаємо… Читати далі »

Щоб повірити в добро, треба почати робити його!” Кафедра маркетингу і логістики долучилась до акції #ЩедрийВівторок

Кафедра маркетингу і логістики долучилась до акції #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday), яка вперше в цьому році проводилась в Україні. Представники кафедри 27 листопада 2018 року завітали до Науково-технічної бібліотеки НУ «Львівська політехніка» з книжковим подарунком! Завідувач кафедри д.е.н, проф. Крикавський Є.В. та к.е.н., асист. Мащак Н. М. подарували бібліотеці одну з новинок кафедри – колективну монографію “Efficiency… Читати далі »

Практичний досвід студентів: “Компанія Ензим” та “Львівська пивоварня”

Важко переоцінити важливість практичної складової підготовки фахівців, в тому числі з логістики. Завдяки багаторічній співпраці з місцевими профільними компаніями наша кафедра регулярно організовує виробничі екскурсії для студентів, оскільки саме цей підхід дає можливість наблизити навчання до реалій майбутньої професії. Так, нещодавно студенти 4-го курсу спеціальності “Логістика” спільно з куратором –  к.е.н., доц. Похильченко Оленою Анатоліївною… Читати далі »

Привітання з Днем студента

#деньстудента2018Дорогі наші студенти!Вітаємо ВАС зі святом! І себе також – з тим, що ви у нас є!!!!Бажаємо ВАМ натхнення до професійного зростання!Досягайте вершин і не забувайте про рідну кафедру 😉 Опубліковано Кафедра маркетингу і логістики НУ "Львівська політехніка" Субота, 17 листопад 2018 р.

Привітання Андрія Кісери заступника директора департаменту економічної політики Львівської ОДА з Днем маркетолога

8 листопада, на Львівщині, з нагоди професійного свята, відзначили маркетологів, серед яких оголошено подяку і представниці кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ, НУ “Львівська політехніка”, к.е.н., доц. Косар Наталії Степанівні за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток економіки і маркетингу області та з нагоди Дня маркетолога.  Привітав спеціалістів з маркетингу заступник директора департаменту економічної… Читати далі »

Другий день конференції. Майстер – клас на практиці

В рамках конференції запрошений спікер,   фахівець з досвідом роботи на посаді директора з маркетингу компанії “Молокія” наша аспірантка-заочниця Оксана Стець провела майстер – клас на предмет застосування малобюджетного маркетингу. Мова йшла про ефективний розподіл маркетингового бюджету, цінність  адвокатів бренду, вигоди від використання “партизанського маркетингу” та генерування WOM. Також Спікер поділилась корисними маркетинговими кейсами з практичної… Читати далі »