Архів категорії: Новини і події

До уваги вступників в аспірантуру!

Усім бажаючим поступити в аспірантуру нагадуємо, що 5 серпня 2020 р. (середа) відбуватиметься вступний іспит в аспірантуру за усіма нашими спеціальностями. Початок іспиту о 12.00. Голови і члени комісій разом із вступниками в аспірантуру збираються в ауд. 416-IV навчального корпусу. Далі після вступного інструктажу комісії разом із вступниками розходяться по своїх аудиторіях для проведення іспиту.

КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Інститут економіки і менеджменту та в його складі Кафедра маркетингу і логістики запрошує навчатись на спеціальностях “Маркетинг” та”Менеджмент”, та освітніх програмах “Маркетинг” та “Логістика”!

Студентка кафедри МЛ завоювала перше місце у студентському конкурсі есеїв!

Перше місце у студентському конкурсі есеїв «Пандемія і стиль життя: виклики, загрози та нові можливості» завоювала студентка третього курсу спеціальності “Маркетинг” Марта Левицька, котра працювала під керівництвом доцента кафедри маркетингу і логістики Світлани Лихолат. Вітаємо із заслуженою перемогою! Бажаємо успіхів і нових звершень!

Вітаємо професора Крикавського Є.В. з відзнакою!

Вітаємо завідувача Кафедри маркетингу і логістики, професора Крикавського Є.В. з відзнакою за активну участь у науковому он-лайн семінарі на тему: “The social economy in the reality of small communities in the European Union”, організованому Вищою Школою Фінансів і Права в м. Бєльсько-Бяла ( Республіка Польща). Зичимо наснаги, міцного здоров’я і подальших успіхів!

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ІСПИТІВ ТА ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЙ КАФЕДРИ МЛ

Дисципліна Екзаменатор Дата і година онлайн-консультації до екзамену Дата і година проведення письмової компоненти екзамену Дата і година проведення усної компоненти екзамену Платформа проведення письмової компоненти Платформа проведення усної компоненти та візуальної ідентифікації студентів Економіко-математичні методи і моделі моделі Гірна О.Б. 08.06 о 12.00год 11.06 о 8.30год 12.06 о 12.00год Zoom Zoom   Управління ланцюгами… Читати далі »

Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Вітаємо студентку Кафедри маркетингу і логістики   Левицьку Марту Євгенівну з перемогою   у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей і спеціальностей за спеціалізацією “Економічна аналітика та статистика” у 2019/2020 р. Дякуємо її науковому керівникові проф. Мних О.Б. за чудову підготовку! Бажаємо успіхів та нових досягнень!

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

• тези доповіді обсягом 1 сторінка формату А4 слід підготувати в редакторі WORD for WINDOWS. Гарнітура Times New Roman, розмір шрифту – 11, інтервал між рядками – 1.1. Поля: ліве – 18 мм, праве – 25 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 27 мм. • структура тез: прізвище та ініціали автора і співавторів (не… Читати далі »

Конкурс студентських есе від Kasta.ua

Тема конкурсу: Карантин і криза – виклик або нова можливість для України. Метою конкурсу є розвиток творчого потенціалу талановитих молодих студентів, стимулювання навичок вирішення завдань в нестандартних ситуаціях. Правила конкурсу за посиланням: https://kasta-students.com.ua/ Організатор конкурсу – Інтернет-гіпермаркет та online гіпермаркет Kasta https://kasta.ua/ Термін подачі студентських есе збігає 31 травня 2020 року. Есе надсилати координатору проекту… Читати далі »