Category Archives: Новини і події

До уваги абітурієнтів!

Шановні наші абітурієнти! Звертаємо Вашу увагу на те, що при подачі документів на навчання у Львівську політехніку на спеціальність “Маркетинг” потрібно переконатись, що Ви обрали Кафедру маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту!!! Приєднуйтесь до нас на FB: https://www.facebook.com/ml.nulp/ Ми радіємо кожному нашому першокурснику, який зміг подолати непрості шляхи вибору навчального закладу, здавання ЗНО та поступлення… Read More »

Студентка Павельчук Марія перемогла у ІІ турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт ‘Black Sea Science 2018’

Вітаємо з перемогою у ІІ турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт ‘Black Sea Science 2018’ нашу студентку Павельчук Марію та висловлюємо подяку її науковому керівнику к.е.н., доценту кафедри маркетингу і логістики Похильченко Олені Анатоліївні за відмінну підготовку! Бажаємо успіхів та нових здобутків! Детально про конкурс можна почитати на сайті організаторів: http://isc.onaft.edu.ua/ 19/06/2018

Маркетолог – одна з найкращих сучасних спеціальністей

Компанія “А” в пошуках маркетолога, компанія “Б” запрошує маркетолога, компанія «В» ..  Балик Уляна Олегівна, к.е.н., доц. каф. МЛ розповідає про маркетинг: «Маркетолог – одна із найпопулярніших вакансій не лише сьогодні, а й в майбутньому! Річ у тому, що в умовах гострої конкуренції жодна організація не може собі дозволити працювати без маркетологів – створюються маркетингові… Read More »

Враження про представницький Форум випускників Львівської політехніки різних поколінь

2 червня 2018 року відбувся представницький Форум випускників Львівської політехніки різних поколінь. Головна мета Форуму – започаткувати традицію об’єднання різних поколінь політехніків, а їхні зусилля та прагнення спрямувати на розвиток Університету. Як наголошують організатори заходу, потрібно скерувати зусилля і ресурси на допомогу освіті та науці, сприяти становленню кваліфікованих фахівців, інтелігентів духу, які творитимуть майбутнє. Завітали… Read More »

Шановні абітурієнти та школярі старших класів!

Шановні абітурієнти та школярі старших  класів!  На сьогодні змінюються підходи на інноваційні, розвивається сучасний маркетинг і поки люди купують – актуально знати, вміти і креативити, що продавати, кому та як? 😊 Логістика забезпечує промисловість та роздріб цікавими рішеннями, пропонує оптимізацію та ефективність для розвитку різних підприємств. Кафедра маркетингу і логістики Тобі пропонує вивчати МАРКЕТИНГ або… Read More »

Логістика – це Твої можливості

Похильченко Олена,  к.е.н., доц. кафедри маркетингу і логістики: “Логістика  – це цікаво! Логістика це симбіоз теоретичних знань та практичних рішень залежно від конкретних умов і підприємства. Це перспективно! До секторів, організацію роботи яких неможливо уявити без логістичної складової, зараховують: харчову промисловість, роздрібну торгівлю, електронну промисловість, автомобілебудування, енергетику,  металургійну промисловість, медичну галузь та багато інших. В… Read More »

Тестовий доступ до повнотекстових баз EBSCO

Запрошуємо до активного користування базами даних EBSCO. Після аналізу статистики запитуваності ресурсу буде вирішуватись його придбання!!! Науково-технічна бібліотека НУ «Львівська політехніка» отримала тестовий доступ до повнотекстових тематичних баз від компанії EBSCO, який триватиме до 10 червня 2018 р. EBSCO – провідний постачальник електронних сервісів і баз даних на ринку інформаційних послуг, який представляє понад 200 наукових, технічних і медичних… Read More »

Відгуки учасників International Summer School 2018: Logistics & Marketing

Завжди приємно отримувати позитивний відгук про виконану роботу! Враженнями про відвідування Міжнародної літньої школи 2018: Логістика і Маркетинг, що проводилась кафедрою маркетингу і логістики у період з 16 по 20 квітня 2018 р., поділились студенти Політехніки Познаньської.   Звіт польських учасників та інші відгуки можна переглянути за посиланням Summer-School-Lviv-2018

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ УПРАВЛІННЯ ЛАНЦЮГАМИ ПОСТАВОК`2018

Щороку у квітні велика кількість організацій, компаній та ВНЗ приєднуються до святкування – Європейського Дня управління ланцюгами поставок (EUROPEAN SUPPLY CHAIN DAY: http://www.supply-chain-day.com), який започаткований «Європейською логістичною асоціацією» у 2014 році (ELA (http://elalog.eu) – федерація 30 національних організацій, що охоплюють практично всі країни в Центральній і Західній Європі). Кафедра маркетингу і логістики вже 5-й рік поспіль… Read More »