Author Archives: admin

Запрошуємо до участі у 75-ій Студентській науково-технічній конференції [жовтень’2017]

Кафедра маркетингу і логістики запрошує до участі у 75-ій студентській науково-технічній конференції Національного університету «Львівська політехніка», секція «Економіка і менеджмент», яка відбудеться 18-19 жовтня на кафедрі МЛ (4 пов., IV навч. корпус) Завантажити документи можна тут: Інформаційний лист: stud_conf-ML2017 Вимоги до оформлення: vymogy Зразок оформлення: pryklad Подія на Facebook: FB-event-stud-conf-2017   Підсекція «ЛОГІСТИКА» Дата проведення: 18 жовтня о 1210 Місце… Read More »

“Троттола” – навчальна екскурсія для студентів [#бізнесдлястудентів]

Наші студенти отримали унікальний шанс побувати на виробничому швейному підприємстві “ТРОТТОЛА”, яке знаходиться у м. Львові, а шиє колекції для брендів зі світовим іменем Zara i NewLook, а також для свого власного вже відомого всім бренду JHIVA. Екскурсію проводив директор “Троттоли” Ярослав Рущишин власною персоною – людина професійно невгамовна, надзвичайно надихаюча та справжній лідер.  Пан Ярослав… Read More »

Інтеграція практики в навчальний процес: заняття з “Логістики міста” відбулось у “Центрі керування рухом”

27 вересня 2017 р. старший викладач кафедри МЛ, к.е.н. Маргіта Наталія разом з нашими магістрами-логістами побувала на екскурсії у Центрі керування рухом м. Львова, в рамках вивчення дисципліни “Логістика міста”. Екскурсію провів Ігор Могила, начальник відділу «Інститут стійких транспортних систем» ЛКП «Львівавтодор». Основна функція центру – робота зі світлофорами. Центр відповідає за 150 світлофорів у… Read More »

УВАГА!!! ЗАПРОШУЄМО!!!! Конференція „Маркетинг в процесі інтернаціоналізації ринку. Перспектива підприємства і споживача”

Дорогі друзі та колеги! Кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» та кафедра маркетингу Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні запрошують на ІІІ Міжнародну наукову конференцію “Маркетинг в процесі інтернаціоналізації ринку. Перспектива підприємства і споживача”, яка відбудеться 10-12 вересня 2017 року у Львові. Львів17-програма конференції Тематика конференції: • маркетингові стратегії підприємств у світлі викликів глобальної… Read More »

Зустріч зі студентами 1 курсу

     Шановні студенти маркетологи    Запрошуємо Вас завтра (1 вересня) о 14.00 в 429 аудиторію IV навчального корпусу на зустріч-знайомство з викладачами кафедри.    При собі мати:  – хороший настрій – чарівну посмішку і… – пристрій, щоб все це сфотографувати 🙂

Вітаємо викладачів та новоспечених студентів Кафедри маркетингу і логістики

  Вітаємо викладачів та новоспечених студентів Кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” з тим фактом, що наша кафедра ЄДИНА в Інституті економіки і менеджменту НУ “ЛП”, що використала максимальний обсяг державного замовлення на спеціальність “Маркетинг” – всі 16 місць заповнено кращими абітурієнтами!!! Побажаємо нашій кафедрі добрих результатів також і в зарахуванні студентів на комерційну… Read More »

Дякуємо абітурієнтам за зроблений вибір!

Будучи недооціненими МОН України за формальними ознаками, ми щиро вдячні нашим абітурієнтам за гідну оцінку потенціалу кафедри маркетингу і логістики! Запрошуємо Вас стати на наступні 4-6 років частиною дружньої сім’ї нашої кафедри!  ВИТЯГ З ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ «КОНКУРС» ЗА 2017 Р. (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 27.07.2017)   Найменування спеціальності Ліцензований обсяг прийому Кількість поданих заяв Максимальний… Read More »

ПЕРЕХРЕСНИЙ вступ в МАГІСТРАТУРУ!!!

До уваги бакалаврів ВСІХ спеціальностей! Є можливий перехресний вступ на магістерські програми з “Маркетингу” та “Логістики” нашої кафедри на БЮДЖЕТНІ МІСЦЯ – особливо для випускників інших ВНЗ!!! Отож, кафедра маркетингу і логістики чекає бакалаврів з будь-якої спеціальності на наших магістерських програмах. Процедура перехресного вступу є простою – власникам інших дипломів потрібно пройти фахову співбесіду, після… Read More »