Author Archives: admin

Захисти магістерських робіт логістами! День 1.

Вітаємо наших нових магістрів з логістики – бажаємо професійного зростання, нових звершень та реалізації поставлених цілей!!!! Перший день захисту пройшов надзвичайно успішно! Подяка членам ДЕКу та студентам за високий рівень підготовки!       14/12/2017

Відкриття захистів магістерських робіт!!!

Сьогодні відбувся перший десь захисту магістерських кваліфікаційних робіт студентів спеціальності “Маркетинг”. Вітаємо п’ятьох студентів, які своїм відмінним захистом підтвердили свій диплом з відзнакою! 13/12/2017

Вітаємо доцента кафедри Косар Н.С. з почесною грамотою ЛОДА!!!

Почесною грамотою Львівської обласної державної адміністрації 24.11.2017 р. у церемонійному холі готелю “Citadel Inn” було нагороджено доцента нашої кафедри к.е.н. Косар Наталію Степанівну!!! Ми щиро вітаємо нашу Наталю Степанівну, адже вона як ніхто інший заслуговує на таку почесну відзнаку за свою багаторічну сумлінну працю і в науці, і в методичній роботі, і в педагогічній діяльності, і… Read More »

Запрошуємо на презентацію книги “Логістика та управління ланцюгами поставок”!!!

Шановні колеги! До Вашої уваги Презентація книги “Логістика та управління ланцюгами поставок” Будемо раді бачити Вас завтра, 24.11.2017 р. о 15 год. у 429 ауд. на особистій зустрічі з авторами для обговорення важливих моментів книги за горнятком ароматної кави!   23/11/2017

УВАГА!!! Оголошуємо конкурс для учнів 9-11 класів “СТВОРИ РЕКЛАМУ”

Старшокласнику! Кафедра маркетингу і логістики НУЛП запрошує Тебе (учня 9, 10, чи 11 класу) покреативити у конкурсі “Створи рекламу”. Про який товар чи послугу створити рекламу? Це може бути: – Соціальна сфера – Кафе, розважальні заклади – Туризм – Промислові товари – Продуктові товари – Навчальні заклади, курси, гуртки та ін. Основні переваги участі: 😊досвід… Read More »

День маркетолога’ 2017

Чудове свято відбулось на кафедрі МЛ – святкування Дня МАРКЕТОЛОГА!!! Офіційна частина – оголошення наказу голови ОДА п. Синютки О.М. про нагородження людей, що відзначились своєю плідною працею на Львівщині у сфері маркетингу, вітальне слово заступника голови ОДА Ростислава Замлинського (який, до речі, за фахом також маркетолог!), завідувача кафедри Крикавського Є.В., а також проректора політехніки Коржа… Read More »

Вітаємо переможців конференції!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ 75-ОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ СЕКЦІЯ «МАРКЕТИНГ» Найкращими доповідачами визнано:  Дуднік Беатрісу – студентку гр. МК-41 тема доповіді: «Дослідження ефективності засобів поширення реклами (на прикладі фотопослуг)»  І місце  Яричевську Ярину – студентку гр. МК – 12 тема доповіді: «Територіальний брендинг ( на прикладі м. Львів)»  ІІ місце Каперко Дар’ю – студентку гр. МК-22 тема доповіді: «Глобальні тренди у цифровому… Read More »

Студентська конференція. Секція “Маркетинг”

19.10.2017 року в рамках 75-ої Студентської науково-технічної конференції працювала секція “Маркетинг”, у якій взяли участь студенти не лише спеціальності маркетинг, але також свої дослідження у не типовій для себе сфері представили студенти кафедри фінансів та менеджменту. Доповіді були цікавими, динамічними, піднято актуальні теми, була присутня наукова новизна. Кожна тема викликала значну кількість запитань, спонукала обговорення… Read More »

Студентська конференція. Секція “Логістика”

Сьогодні, 18.10.2017 року в рамках анонсованої нами 75-ої Студентської науково-технічної конференції працювала секція “Логістика”, у якій взяли участь студенти різних курсів. Усіх присутніх приємно вразила актуальність піднятих проблем, глибина проникнення в питання, креативний підхід до вирішення поставлених завдань, цікаві презентації та вміння ділитися своїми думками та результатами! Вітаємо ВСІХ учасників, які не побоялися презентувати на розсуд… Read More »

Запрошуємо до участі у 75-ій Студентській науково-технічній конференції [жовтень’2017]

Кафедра маркетингу і логістики запрошує до участі у 75-ій студентській науково-технічній конференції Національного університету «Львівська політехніка», секція «Економіка і менеджмент», яка відбудеться 18-19 жовтня на кафедрі МЛ (4 пов., IV навч. корпус) Завантажити документи можна тут: Інформаційний лист: stud_conf-ML2017 Вимоги до оформлення: vymogy Зразок оформлення: pryklad Подія на Facebook: FB-event-stud-conf-2017   Підсекція «ЛОГІСТИКА» Дата проведення: 18 жовтня о 1210 Місце… Read More »