Архів автора: admin

Вітаємо переможців конкурсу наукових робіт з маркетингу!

Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка”знову серед переможців конкурсу наукових робіт з маркетингу: перше та третє місце! Пишаємося Вами! Щира вдячність керівництву ТНЕУ, передусім, проф. Сохацькій О. М. за високу організацію та комфортне перебування у стінах університету! Знову є нагода пишатися! Молодці Беатріса Дуднік та Анастасія Кириленко ! 😉 Опубліковано Кафедра маркетингу і логістики… Читати далі »

Призові місця у Конкурсі випускних робіт

Конкурс випускних робітВикладачі Кафедра маркетингу і логістики НУ "Львівська політехніка" дбають про якісну… Опубліковано Кафедра маркетингу і логістики НУ "Львівська політехніка" Середа, 17 квітня 2019 р.

ДЕНЬ ЛОГІСТИКИ 2019

Щороку у квітні велика кількість організацій, компаній та ВНЗ приєднуються до святкування – Європейського Дня управління ланцюгами поставок (EUROPEAN SUPPLY CHAIN DAY: http://www.supply-chain-day.com). Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” вже 6-й рік поспіль також організовує цей день з метою підтримки ідеї, ознайомлення цільової аудиторії з основними тенденціями у логістиці та міжнародному управлінні ланцюгами поставок,… Читати далі »

Результат ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Маркетинг”

Вітаємо студентів кафедри маркетингу і логістики, що прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг», яка проводилась в Одеському національному політехнічному університеті. Серед учасників другого магістерського рівня вищої освіти Дуднік Беатріса (8 місце) і Чипак Анастасія (10 місце), першого бакалаврського рівня вищої освіти Кириленко Анастасія (1 місце), Каперко Дар’я (4 місце) та… Читати далі »

Нагадуємо, незабаром Форум випускників Львівської політехніки 2019!

Шановні політехніки, дорогі випускники Кафедри маркетингу і логістики! Нагадуємо, що 31 травня – 2 червня 2019 року відбудеться Форум випускників Львівської політехніки 2019! Головною метою Форуму є об’єднання різних поколінь політехніків, концентрація їхніх зусиль та прагнень на розвитку Університету і підготовці висококваліфікованих фахівців, які розбудовуватимуть майбутнє нашої держави. Форум випускників Львівської політехніки – це завжди… Читати далі »

Випускники кафедри Маркетингу і логістики отримали дипломи магістрів

Дорогі випускники – ви наша гордість! Ваші усмішки – наше натхнення! Бажаємо вам ентузіазму рухатися в правильному напрямку! Нехай доля завжди буде щедрою на цікаві події та хороших людей поруч! Щирі побажання успіхів вам від завідувача каф. Крикавського Євгена Васильовича та усіх викладачів кафедри Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” !!  

Кафедра маркетингу і логістики зустрілась з представниками німецької компанії Dräxlmaier

Кафедра маркетингу і логістики в особі к.е.н., ст. викл. Фігуна Н.В. долучилась до зустрічі 21 (двадцять однієї) кафедри вищих навчальних закладів Львова з представниками німецької компанії  «Dräxlmaier», яку організував керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації  і проекту #InvestInLvivRegion Роман Матис. Будемо сподіватись, що три дні інтенсивної роботи з потенційним інвестором, який мав можливість за цей час ознайомитись з освітніми можливостями Львова і… Читати далі »

Кафедра маркетингу і логістики сердечно вітає всіх Вас із Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні студенти, колеги та партнери! Кафедра маркетингу і логістики сердечно вітає всіх Вас із Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!  Нехай ці свята увійдуть до Вашої оселі добром і радістю, новим натхненням на вагомі здобутки, а 2019 рік буде щедрим на цікаві задуми, плідним на добрі справи і нові досягнення та стане для Вас та… Читати далі »

Кафедра маркетингу і логістики отримала молодого і перспективного доктора економічних наук!

Кафедра маркетингу і логістики щиро вітає свою колегу Бочко Олену Юріївну з успішним захистом докторської дисертації на тему “Деконструкція регіональних ринків молочної продукції на засадах концепцій маркетингу”, спеціальність 08.00.05 – Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка. Захист відбувся 14 грудня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 32.075.03 у Луцькому національному технічному університеті. Бажаємо… Читати далі »