Архів автора: admin

Програму кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” акредитовано Національним агенством із забезпечення якості освіти з визначенням “зразкова”!

Шановні колеги і студенти! Відбулося завершення процесу акредитації освітньо-професійної програми 075 “Маркетинг” I-го бакалаврського рівня. Програму Кафедра маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” акредитовано Національним агенством із забезпечення якості освіти з визначенням “зразкова”! Це праця усього колективу кафедри, тому щирі вітання усім викладачам! Побажання професійного розвитку і створення й надалі якісних матеріалів для навчання студентів!… Читати далі »

В рамках Erasmus+ учні з викладачами побували на екскурсії на ПрАТ “Концерн Хлібпром”

В останній день Літньої школи в рамках Erasmus+ учні з викладачами Наталією Чорнопиською та Софією Леоновою побували на екскурсії на *ПрАТ “Концерн Хлібпром”. Було дуже пізнавально і ми радіємо, що у виробничих підрозділах гімназисти: – покроково ознайомилися з логістикою процесу підготовки, замісу, випікання хліба та хлібобулочних виробів, дізналися про особливості технології шокової заморозки напівфабрикатів –… Читати далі »

Студенти кафедри маркетингу і логістики взяли участь у міжнародній студентській конференції STUDENT BRIDGE

1 червня 2022 року відбулась міжнародна студентська конференція STUDENT BRIDGE, в якій взяли участь студенти Кафедри маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка” та студенти Вищої Школи Фінансів і Права в Бєльсько-Бялей. Конференція проходила в онлайн-форматі. З доповідями виступили семеро студентів з НУ “Львівська політехніка”: – Demian Demchak. Мarketing product policy of the enterprise. Product positioning… Читати далі »

Вітаємо Бочко Олену Юріївну з присвоєнням вченого звання професора!

Колектив кафедри маркетингу і логістики щиро вітає Бочко Олену Юріївну з присвоєнням вченого звання професора! (рішення атестаційної колегії МОН України № 003891 від 07.04.2022 року) Бажаємо гармонії у всьому, міцного здоров’я, миру, щастя, добра, натхнення у реалізації наукових задумів, нових здобутків та здійснення професійних планів!